Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Wątek: Koło dojazdowe

  1. #1
    Użytkownik Awatar Ca$h
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CIVIC VIII 2.2
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    706

    Domyślnie Koło dojazdowe

    Witam, czy ktoś z posiadaczy koła dojazdowego mógłby podać jego wymiary, u siebie nie mam takiego kola, a miejsce gdzie powinno się znajdować jest "półka" i nie wiem czy owe koło tam zmieszczę.

    Tak dla ciekawości zadzwoniłem do ASO zeby sie spytac o cene takiego koła tak wiec:

    felga 500zł
    opona 1700zł

    i to zostawie bez komentarza...

    PS. jak by ktoś był chętny żeby odsprzedać za rozsądną cene koło dojazdowe lub zna miejsce gdzie można kupic coś takiego to prosze o wiadomosc na PW.

    Pytam gdzie kupić bo znajomy wulkanizator powiedział ze z takimi rzeczami jest problem i ciężko jest coś takiego dostać i żeby nie kupować z allegro tylko trzeba ojechac i przymierzyć, dlatego zwracam się do was
    Pozdro

  2. #2
    Użytkownik Awatar semri
    Dołączył
    May 2007
    Auto
    R18A2 HB 5D NHB
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    343

    Domyślnie

    Wymiary coś około 145/ileś tam/16, ale zapewne się mylę. A tę "półkę" się unosi i masz prostą podłogę bagażnika.
    Ostatnio edytowane przez semri ; 03-08-09 o 21:31

  3. #3
    Użytkownik Awatar szubek
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Civic 1.8 EXE
    Skąd
    Łódź
    Posty
    340

    Domyślnie

    nie przesadzaj na allegro są takie kółka oryginalne hondy z aut powypadkowych.

  4. #4
    Użytkownik Awatar Ca$h
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CIVIC VIII 2.2
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    706

    Domyślnie

    no tak unosi sie i jest półka na allegro są ale mało od "UFO" i troche cieżko stwierdzić czy ktoś poprostu sobie tego nie napisał tak oooo... zeby sprzedać, dlatego pytam o wymiary i wiem ze cała średnica nie może przekraczać 55cm

  5. #5
    Użytkownik Awatar Pik
    Dołączył
    Nov 2006
    Auto
    Leon Cupra 5F
    Skąd
    Ełk
    Posty
    1,173

    Domyślnie

    Moze zamiast w kolo dojazdowe, ktorego uzytecznosc jest i tak mocno ograniczona, lepiej zainwestowac w zestaw naprawczy? Zajmuje mniej miejsca i mniej wazy...

  6. #6
    Użytkownik Awatar malykciuk
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Artek:)
    Auto
    Fn2>Eg4>Ep1>Fn1
    Skąd
    Łódź
    Posty
    430

    Domyślnie

    zestaw naprawszy hondowski kosztuje chyba wiecej niz dojazdowka cos mi sie zdaje
    a jesli mowa o tych dostepnych na stacjach to kilka razy korzystalem i bylo oki aletroche oponiarze sie pienia potem ze to shit jest i ze opone brudza i ciezko wywazyc... i takie tam

  7. #7
    Użytkownik Awatar zyga502
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Zbigniew
    Auto
    civic FK2 Tourer
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,438

    Domyślnie

    ja ,nigdy bym nie zamienił nawet dojazdówki na taki zestaw naprawczy,co prawda ja nigdy nie miałem na szczeście tego doświadczyć,ale kiedyś ,mój kierownik rozwalił sobie oponę o kawałek cegły ,który leżał na drodze,a wtedy taki zestaw to se można wsadzić w ...a poza tym gdzie tu oszczędność miejsca skoro i tak musimy go gdzieś trzymać,pisze tu na przykładzie seata,w którym widziałem taki zestaw

  8. #8
    Użytkownik Awatar Ca$h
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CIVIC VIII 2.2
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    706

    Domyślnie

    Posiadam taki zestaw, ale jak pisze ZYGA, w przypadku przeciecia lub wiekszego uszkodzenia taki zestaw jest nie wiele wart. Nigdy też nie korzystałem z takich wynalazków i nie do końca temu ufam. Teraz z reszta do pakietu ubezpieczenia OC+AC PZU (gdzie mam ubezpieczone auto)daje gratis PZU POMOC i wtedy nawet do wymiany koła można ich wzywać ale dla wygody i bezpieczeństwa wolałbym posiadać koło i chyba skończy się na zwykłym o szerokości 180-185 bo jak mierzyłem to powinno wejść tyle że w jednym miejscu dolna półka ma wzniesienie na ok 2-3cm i przez to moze sie nie domykać :/

  9. #9
    Użytkownik Awatar Pabloss
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    Honda Civic 1.8 EX
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    603

    Domyślnie

    u siebie mam dojazdowke i raz z niej kozystalem. Spokojnie dao sie dojechac do warsztatu. Na marginesie coś żle chłopaki zalożyli przy wętlu i przez noc powietrze uszło. Polecam ci dojazdowke bo spłnia swoja zadanie i zajmuje mniej miejsca z bagażniku.

  10. #10
    Użytkownik Awatar luckie
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    BMW G30 Alfa 916 S
    Skąd
    Bawaria
    Posty
    840

    Domyślnie

    Ja mam u siebie zestaw naprawczy Hondy - w Niemczech nie oferuja nawet dojazdowki... Sam zestaw jest ok, no i kompresor przydaje sie do pompowania kol roweru ale jesli opona sie jakos konkretnie rozerwie to ten zestaw do niczego sie nie przyda.

    Cash - do wymiany kola mozesz sobie ich wzywac, ale musisz miec kolo ze soba zeby mieli co wymienic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •