Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: sprzeglo..

  1. #1
    Użytkownik Awatar no1tasman
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Tomaszów Maz.
    Posty
    105

    Domyślnie sprzeglo..

    zapowietrzalo mi sie sprzeglo, wiec poszly w ruch reperatury wysprzeglika i reperatura pompki sprzegla...pomoglo...az tu pewnego dnia jade sobie ulicami warszawy 8) a pedal sprzegla mam w podlodze..zjechalem na pobocze, otworzylem maske, zdanego wycieku nie zauwazylem, wsiadlem i ruszylem pedalem-sprzeglo jest....spokojnie przyjechalem do domu..jezdzilem i jezdzilem...wjezdzam do garazu, wsteczny ok...pozniej zmiana na jedynke i nie ma sprzegla...hmmmm..co to moze byc??...wszystko jest oki, tylko jak wpadnie w podloge to nie wiadomo co zrobic...mysle ze moze jeszcze wezyk zmienic ze zbiorniczka do pompki. :idea: ..albo pompke :idea: ...jakie jest wasze zdanie?? :?:

  2. #2
    Użytkownik Awatar TOMI 3D
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    W-WA BEMOWO
    Posty
    154

    Domyślnie

    Może żle odpowietrzyłeś?????

  3. #3
    Użytkownik Awatar no1tasman
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Tomaszów Maz.
    Posty
    105

    Domyślnie

    minal jakis miesiac-poltora...wiec zle odpowietrzone juz by dalo znac o sobie...

  4. #4
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    więc może się zapowietrzyło
    SPPJ Member

  5. #5
    Użytkownik Awatar sc0rpion
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Głogów/Poznań/UK
    Posty
    829

    Domyślnie

    moja rada: odpowietrz jeszcze raz, tylko tak porzadnie i zobacz czy wszystko sie dobrze trzyma kupy

  6. #6
    Użytkownik Awatar no1tasman
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Tomaszów Maz.
    Posty
    105

    Domyślnie

    wymienilem wezyk, ale to nie pomoglo...zostalo wymienic pompe sprzegla -->prawdopodobnie reperatura pompy nie wytrzymala, jesli sie jezdzilo bylo ok, ale jesli postal ze dwa dni objawy sie powtarzaly i pompa przestala spelniac swoje zadanie czyli pompowac..wymienilem pompe i na razie jest dobrze -->juz drugi dzien, zobaczymy czy to pomoglo na dluzsza mete...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •