Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Tuleje tylnego wachacza - jaki producent MB276XE

  1. #1
    Użytkownik Awatar s3kawek
    Dołączył
    Apr 2006
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    585

    Domyślnie Tuleje tylnego wachacza - jaki producent MB276XE

    Witam
    Czeka mnie wymiana tulei tylnego wachacza które kosztują 120/szt (oryginał). Zastanawiam się jakiej są firmy i czy można je kupić gdzie indziej niż w salonie po nizszej cenie.
    Z góry dzieki.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Łódź
    Posty
    496

    Domyślnie

    Ja kupowalem zamienniki febi po 40 zl/sztuka

    pozdro.

  3. #3
    Użytkownik Awatar s3kawek
    Dołączył
    Apr 2006
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rAku*
    Ja kupowalem zamienniki febi po 40 zl/sztuka

    pozdro.
    I jak sie sprawują? Ile juz na nich przejechales i gdzie kupiles?

  4. #4
    Użytkownik Awatar tomekk
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Tomek
    Skąd
    Myślenice
    Posty
    887

    Domyślnie

    O tych tulejach było już wielokrotnie! Poszukaj na forum, a na pewno znajdziesz.
    Są zamienniki, ale są gówno warte, więc w tym przypadku nie ma akurat co oszczędzać, bo w ogólnym rozrachunku i tak wyjdzie drożej.

  5. #5
    Użytkownik Awatar boomer
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Wawa/Stara Milosna
    Posty
    1,598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomekk
    Są zamienniki, ale są gówno warte, więc w tym przypadku nie ma akurat co oszczędzać, bo w ogólnym rozrachunku i tak wyjdzie drożej.
    Racja

  6. #6
    Użytkownik Awatar Sławek
    Dołączył
    May 2005
    Imię
    Sławek
    Auto
    Leon Top Sport ARL+
    Skąd
    Piła
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Miesiąc temu wymieniałem, kupiłem jakiś lepszy (ok.70 zł) zamiennik (nie JC), dzisiaj tuleja nadaje się tylko do wymiany :evil: (jest naderwana i koło chodzi do przodu i do tyłu tak jak by wcale tulei nie było). Wcześniej to samo miałem z gumowymi końcówkami stabilizatora (JC) -nie minął nawet miesiąc od ich założenia i rozeszły się jak plastelina :!:
    WNIOSEK :arrow: Nigdy nie kupuj zamienników elementów gumowych. Wolę zapłacić dwa razy więcej, i mieć pewność że się nic nie rozleci.
    Sławek

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2005
    Skąd
    Łódź
    Posty
    496

    Domyślnie

    Moze i zamienniek krotko wytrzyma ale u mnie na naprawde twardym zawieszeniu i orginal moglby szybko sie wysypac. Jak narazie jezdze na zamiennikach tydzien i jest ok.
    A kupilem u siebie w lodzi ze znizka na warsztat znajomego. Na allegro ostatnio widzialem orginaly po 92zl/szt.

    pozdro.

  8. #8
    Użytkownik Awatar gregorb
    Dołączył
    Feb 2005
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    417

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez boomer
    Cytat Zamieszczone przez tomekk
    Są zamienniki, ale są gówno warte, więc w tym przypadku nie ma akurat co oszczędzać, bo w ogólnym rozrachunku i tak wyjdzie drożej.
    Racja
    Wymienialem w pazdzierniku i calkowicie sie zgadzam z kolegami - zaden zamiennik - tylko ASO.

  9. #9
    Użytkownik Awatar Piotrek Klag
    Dołączył
    Nov 2005
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Posty
    427

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławek
    Miesiąc temu wymieniałem, kupiłem jakiś lepszy (ok.70 zł) zamiennik (nie JC), dzisiaj tuleja nadaje się tylko do wymiany :evil: (jest naderwana i koło chodzi do przodu i do tyłu tak jak by wcale tulei nie było). Wcześniej to samo miałem z gumowymi końcówkami stabilizatora (JC) -nie minął nawet miesiąc od ich założenia i rozeszły się jak plastelina :!:
    WNIOSEK :arrow: Nigdy nie kupuj zamienników elementów gumowych. Wolę zapłacić dwa razy więcej, i mieć pewność że się nic nie rozleci.
    Sławek
    problem jest troche inny - popatrz chłopie na drogi - oryginał też byś po miesiącu wywalił i Ci to gwarantuje - jak mój mechanik teraz po zimie patrzyt na zawiesznie to go krew zalewa - mam 2 tuleje do wymiany i nie wymienie do póki drogi nie połatająbo krecia robota i se oryginały nawet w d...pe możesz wsadzić bo nit nie zakłada że jest więcej dziur niż drogi - tyle....

  10. #10
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    no nie wiem. u mnie auto ma juz ponad 200 tysi najechane, od nowosci w kraju i cukierki nie byly wymieniane. jak bede musial wymienic to zmienie na oryginaly - 115 sztuka w aso.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •