Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pomocy filtr stożkowy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Arkadiusz
    Auto
    Honda CIVIC
    Skąd
    bp
    Posty
    2

    Domyślnie pomocy filtr stożkowy

    witam potrzebuje rady wzwiazku z filtrem powietrz
    mam civica VI gen. 1.4 90 km problem polega na tym iz nie wiem czy filtr stożkowy ktory chcem wstawic bedzie sie sprawdzal, slyszalem ze raczej nie bo mam za malo konikow, jezeli ktos cos wie to prosze odpisac, nie bede go narazie wstawial bo nie wiem czy on ma jakis wplyw na silnik i czy go po prostu nie spi...
    Ostatnio edytowane przez marcosq21 ; 07-06-09 o 15:13

  2. #2
    Użytkownik Awatar meszek
    Dołączył
    Jan 2008
    Imię
    Mariusz
    Auto
    Accord Type-V F23Z5
    Skąd
    Slupsk/UK
    Posty
    40

    Domyślnie

    przywitaj sie, uzyj szukajki, jak nie znajdziesz odpowiedzi to wtedy zakladaj temat i pisz przyjacielu :-) generalnie stozki pomagaja na kucyki i dzwiek, ale najlepiej jesli sa to elementy dedykowane i parametry elementow sa obliczone przez kogos kto sie tym zajmuje. Jesli zalozysz cos takiego to efekt napewno bedzie pozytywny. Jesli zalozysz sobie jakis tam z alledrogo to efekt bedzie... jakis... dowiesz sie w praktyce. generalnie uniwersalne to nie to co dedykowane... :-)

  3. #3
    Użytkownik Awatar WaSSIL
    Dołączył
    Jun 2007
    Auto
    EK3 d15z6
    Skąd
    south pl
    Posty
    956

    Domyślnie

    często montaż filtra więcej zabrał niż dodał, więc jeśli chcesz zakładać stożek to tylko wraz z dolotem powietrza + najlepiej air box'em żeby nie ciągnął gorącego z komory silnika -zresztą tematów o tym było mnóstwo.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Imię
    Arkadiusz
    Auto
    Honda CIVIC
    Skąd
    bp
    Posty
    2

    Domyślnie

    a jezeli chce zamontować filtr stożkowy firmy simota + kolektor dolotowy i + strumienice el-tech to tez bedzie zle ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •