Strona 29 z 32 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 317

Wątek: Soczewkowe lampy w 5d/aero - Fotoinstrukcja

  1. #281
    Użytkownik Awatar Kubuniek
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Jakub
    Auto
    CivicIX_LegendIII
    Skąd
    Żary - lubuskie
    Posty
    869

    Domyślnie

    Jeszcze jedno. Instalacja według tego co mam w zestawie będzie podłączona do jednej kostki H4. I tu nasuwa sie pytanie. Czy to będzie dobre rozwiązanie? Jako, że H4 na swiatlach drogowych pobiera 60W to HID, który posiadam pobiera 70W. Chyba lepiej byłoby, a na pewno bezpieczniej podłączyć przetwornice osobno.

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  2. #282
    Użytkownik Awatar wywialwawa
    Dołączył
    Nov 2012
    Imię
    Wywiał
    Auto
    EP2 Nighthawk Blac
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    2,723

    Domyślnie

    Wiazke wpinasz w linie zaslania prosto z akku, kostka steruje tylko przeslonami
    Raczejnie rozchodzi sie tu o ilość Watów tylko raczej o Prąd ktory zestaw pobiera.

  3. #283
    Użytkownik Awatar BartekGib
    Dołączył
    Jan 2013
    Imię
    Bartek
    Auto
    EJ9 3d D14A3
    Skąd
    WWA Bemowo
    Posty
    413

    Domyślnie

    Miałem podłączone wiązką 2x55w i nic się nie działo. Wiązka wie, ile prądu ma pobrać także nic złego się nie dzieje.

  4. #284
    Użytkownik Awatar assire
    Dołączył
    Nov 2016
    Imię
    Jędrzej
    Auto
    D14A2 MA8
    Skąd
    DW/GS
    Posty
    799

    Domyślnie

    Gdzie są produkowane te zestawy do retrofitu? Głównie chodzi mi o Mini H1, a pytam bo na aliexpress są dosłownie identyczne zestawy. A jeśli i jedno i drugie jest z Chin, Tajlandii, czy ogólnie środkowej Azji, to po co płacić za to 300zł jak można 120...

  5. #285
    Użytkownik Awatar maniek__007
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Mariusz
    Auto
    FD7 R18
    Skąd
    Płock
    Posty
    250

    Domyślnie

    Na allegro są +/-230. Są też dostępne na aliexpres i eBayu i są te same. Znajomy kupił takie z ebaya

  6. #286
    Użytkownik Awatar assire
    Dołączył
    Nov 2016
    Imię
    Jędrzej
    Auto
    D14A2 MA8
    Skąd
    DW/GS
    Posty
    799

    Domyślnie

    Te z allegro to to samo co na aliexpress za ~120zl. Przygladalem wczoraj co tam w chinach mają i jest jakaś ulepszona wersja mini H1. Ma lepszą linie odcięcia i lepszą soczewke. Około 40 dolarów za to chcą

  7. #287
    Użytkownik Awatar Kubuniek
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Jakub
    Auto
    CivicIX_LegendIII
    Skąd
    Żary - lubuskie
    Posty
    869

    Domyślnie

    No! Wszystko zmontowane, jednak nie obylo sie bez problemów. Prawa lampa zmontowana na aucie. Więc biore sie za lewą. Zakładam najpierw oslonke soczewki i montuje w odblyśniku. Niestety osłonka troche nie podeszła i podczas dokręcania urwałem gwint na soczewce. Musiałem zamontować soczewkę jak każdą inną, czyli na śrubki, a oslonke przykleiłem. Złożyłem zderzak i czekam na wieczór. Jade na zaprzyjaźniony parking ze ścianą budynku, żeby ustawić światła a tu niespodzianka. Soczewka z zerwanym gwintem ustawiona w 3 sekundy. Natomiast prawa do poprawki. Świeci zbyt do środka a regulacja się skończyła. Góra /dół bez problemu. Będzie trzeba rozkleić i poprawić. Co do różnic to halogeny nie mają porównania z ksenonem.

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  8. #288
    Użytkownik Awatar Kubuniek
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Jakub
    Auto
    CivicIX_LegendIII
    Skąd
    Żary - lubuskie
    Posty
    869

    Domyślnie

    Jutro mialem jechać do szwagra naprawiać montaż prawej soczewki. Ale postanowiłem że najpierw sprawdzę ustawienie w stacji kontroli pojazdów. Ku mojemu zdziwieniu okazało sie, że lampy są ustawione idealnie.

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  9. #289
    Użytkownik Awatar Jedras
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Andrzej
    Auto
    VTI B20Vtec
    Skąd
    Sokołów Młp
    Posty
    3,280

    Domyślnie

    pokaż foto jak to świeci w nocy bo u mnie mam wrażenie że jest za dużo światła ponad linia odcięcia, wszystkie znaki wieczorem mi świecą a tak być raczej nie powinno jak sądzę

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  10. #290
    Użytkownik Awatar Kubuniek
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Jakub
    Auto
    CivicIX_LegendIII
    Skąd
    Żary - lubuskie
    Posty
    869

    Domyślnie

    Dzisiaj postaram sie cos cyknąć. Jesli chodzi o oświetlenie znaków to wedlug mnie jest ok.

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •