Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: ubezpieczenia AC OC NW

  1. #11
    Użytkownik Awatar Ca$h
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CIVIC VIII 2.2
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    706

    Domyślnie

    jezeli bez wiekszych znajomosci, to napewno opłaca sie ubezpieczać u salonowych przedstawicieli, zawsze dadzą wiecej niz jak sie pojdzie bezposrednio do spółki, również mam pakiet w PZU ale mam nadzieje ze sie nie przekonam o ich checi wypłacalnosci

  2. #12
    Użytkownik Awatar kocik
    Dołączył
    Dec 2008
    Auto
    fn1
    Skąd
    kraków
    Posty
    110

    Domyślnie

    honda z hestia musi miec cos podpisane bo wszytkim pchaja hestie - w sumie ja gratisowo dostalem z allianz direct ale koles mowil ze po roku najlepiej przepisac sie do hesti a gdzie pojde to zobaczymy jeszcze mi 3/4 roku zostalo gratisowego ubezpieczenia
    ma ktos w hdi ?

  3. #13
    Użytkownik Awatar ryszard.m
    Dołączył
    Jan 2007
    Imię
    Ryszard
    Skąd
    Polska
    Posty
    109

    Domyślnie

    Ja mam od początku ubezpieczenie w Hestii. W Hestii miałem również ubezpieczoną poprzednią Hondę (pakiet zaoferowany przez dilera).
    Mój obecny civic jest z roku 2006 1,8 exe, 29 czerwca kończy mu się ubezpieczenie (i gwarancja).
    Kilka dni temu dostałem pismo z Hestii, że podobnie jak poprzednio, oferują mi kontynuacje ubezpieczenia w pakiecie OC/AC/NNW/HCA/Zielona Karta za kwotę 2138 PLN. Wartość rynkowa samochodu wyceniono na 48600 PLN.
    Trochę drogo, w roku ubiegłym płaciłem mniej, ale w roku ubiegłym miałem nieprzyjemny kontakt z sarną na drodze.
    Szkody naprawiałem z ubezpieczenia.
    Myślę, że maja to tam gdzieś odnotowane i uwzględnili w końcowym rozliczeniu ...

  4. #14
    Użytkownik Awatar semri
    Dołączył
    May 2007
    Auto
    R18A2 HB 5D NHB
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    343

    Domyślnie

    Będzie 3 rok w Hestii. Sport '07 wart 54500. Pełen pakiet wynosi 2235. Cena od dilera, bo w liście za pakiet zażyczyli sobie o 400 zł więcej.
    Nie wiem jak u innych TU, ale w Hestii podoba mnie się, że mogę raz na rok zgłosić szkodę z AC do 2000zł bez straty zniżek. Właśnie będę zgłaszał halogen ~800 + wymiana

  5. #15
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie

    No ja tez musze pochwalic Hestie. Nie wiedzialem , ze mozna raz w roku z AC robic bez straty znizek do 2k. No to w pyte.

  6. #16
    Użytkownik Awatar luckie
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    BMW G30 Alfa 916 S
    Skąd
    Bawaria
    Posty
    840

    Domyślnie

    Dla porownania w Niemczech - ich odpowienik AC/OC/NW - 660 eur, rocznik 2008.

    W PL zawsze mialem ubezpieczenie w TU Uniqa - polecam, cena byla dobra i likwidacja szkod wzorowa.

  7. #17
    Użytkownik Awatar szadek24
    Dołączył
    May 2007
    Imię
    Sławek
    Auto
    Civic Executive 5D 2007
    Skąd
    Swarzędz
    Posty
    114

    Domyślnie

    Ja też mam auto ubezpieczone w Hestii
    Na kolejny rok kontynuacji ubezpieczenia zaproponowali mi pełen pakiet za 2023zł
    Wartosc rynkowa według ich wyceny 58800zł Civic Executive 5D 2007 r

  8. #18
    Użytkownik Awatar kvas
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jarek
    Auto
    VIII gen-ialna
    Skąd
    radom-wawa
    Posty
    1,146

    Domyślnie

    Semri pytałem w Hestii o : "ale w Hestii podoba mnie się, że mogę raz na rok zgłosić szkodę z AC do 2000zł bez straty zniżek", ale zrobili wielkie oczy i nie panimajet szto ja do nich gawarju . Może to u Ciebie w lokalnym oddziale tak masz fuksiarzu?

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kvas Zobacz posta
    Semri pytałem w Hestii o : "ale w Hestii podoba mnie się, że mogę raz na rok zgłosić szkodę z AC do 2000zł bez straty zniżek", ale zrobili wielkie oczy i nie panimajet szto ja do nich gawarju . Może to u Ciebie w lokalnym oddziale tak masz fuksiarzu?
    Z tego co ja wiem to nazywa sie to "JOKER" (prawo do szkody) i nie dziwie sie ze niby nie wiedza o co chodzi rowniez nie wiedzialem ze istnieje cos takiego, ale jak widac konkurencja robi swoje. Dodatkowo co jest pewne na 100% w hestii masz "prawo do szkody" po 2 latach bezszkodowego ubezpieczenia, ale tylko dla maksymalnego poziomu znizek, natomiast w Warcie jest niezaleznie od poziomu znizek - zreszta w Warcie mam gwarantowana sume ubezpieczenia przez 3 lata czyli jak w przeciagu tego okresu gwizdna mi auto to oddaja mi kwote z faktury i dlatego od tego roku bede ubezpieczony w Warcie (AC Komfort). Wiec Semri cos tam wie ze bija dzwony ale nie do konca w ktorym kosciele

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kozo Zobacz posta
    Z tego co ja wiem to nazywa sie to "JOKER" (prawo do szkody) i nie dziwie sie ze niby nie wiedza o co chodzi rowniez nie wiedzialem ze istnieje cos takiego, ale jak widac konkurencja robi swoje. Dodatkowo co jest pewne na 100% w hestii masz "prawo do szkody" po 2 latach bezszkodowego ubezpieczenia, ale tylko dla maksymalnego poziomu znizek, natomiast w Warcie jest niezaleznie od poziomu znizek - zreszta w Warcie mam gwarantowana sume ubezpieczenia przez 3 lata czyli jak w przeciagu tego okresu gwizdna mi auto to oddaja mi kwote z faktury i dlatego od tego roku bede ubezpieczony w Warcie (AC Komfort). Wiec Semri cos tam wie ze bija dzwony ale nie do konca w ktorym kosciele
    JOKER to chyba w kartach
    W ogólnych ani szczegółowych warunkach nie ma żadnych informacji na ten temat.
    Zapadaj ,proszę konkretny przepis z pragrafami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •