Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Opinie nt Accord 1999-2001

  1. #1
    Lazioman
    Gość

    Domyślnie Opinie nt Accord 1999-2001

    witam, jestem tu nowy. zastanawiam sie nad kupnem Accorda z rocznika jak w temacie z silnikiem 1,8 lub 2.0..

    jeśli ktoś ma/miał to prosze o wypowiedzi. jak sie sprawuje, jakie wady, zalety, ile pali, ceny czesci itp itd

  2. #2
    2rek
    Gość

    Domyślnie

    miałem accorda 99 1.8 ls, silnik boski, w mieście potraifł nawet 16l, niec nie skrzypi, super fotele std, buda wewantrz troche w lato po nagrzaniu zmienia kolor w szaro niewiadomojaki- nieciekwie wyglada ;( Bagazneik w miare ok. Mialem 4 lata ten samochod, zadnych usterek, nic sie nie zepsulo - tylko zmiana płynów, klocki i tarcze. Wymieniałem też amory na nowe.

    Jeżeli masz fundusze na ten model i kase na wache (gazować to - to zbrodnia!) to nic tylko : POLECAm

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Poznań
    Posty
    72

    Domyślnie

    Mi w automacie 2.2 vtec pali 10-11 litrow. Wielokrotnie sprawdzalem. Dziwne to 16l w 1.8.
    Ale ok...co auto to auto.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2004
    Skąd
    Lublin/wawa
    Posty
    83

    Domyślnie

    przy bardzo spokojnej jezdzie mojej mamy accord 1.8 pali 10litrow!
    ten silnik nie toleruje gazu! wiem ze ludzie wyciagaja z niego instalacje bo sie sypie wszystko! samochodem sie plynie! jezdzi bosko,ale od 3,4tys obrotow! tylko uwazaj by kupic taki co ma zawieszenie w dobrym stanie, bo wahacze przod to 1000zl na podrobie a tyl tylko oryginalne czesci musza isc

  5. #5
    Użytkownik Awatar Cairo
    Dołączył
    Sep 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic 1st gen 5D 7
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,143

    Domyślnie

    strasznie mi się te accordy podobają i myśle poważnie o nim jako o następnym samochodzie ( w gre wchodzi jeszcze 7gen type r)

  6. #6
    Użytkownik Awatar michal750
    Dołączył
    Jun 2004
    Auto
    Accord 2001
    Skąd
    Łęczyca
    Posty
    570

    Domyślnie

    Podlacze sie do tematu i zapytam jaki kolektor dolotowy jest w silnikach 1.8 i 2.0 ? Aluminiowy czy plastikowy? Chodzi mi o zalozenie instalacji LPG.

  7. #7
    Użytkownik Awatar Wombat
    Dołączył
    Nov 2005
    Auto
    Lexus LS400
    Skąd
    Warsiowa
    Posty
    3,122

    Domyślnie

    zawsze aluminiowy

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    899

    Domyślnie

    mam 1,8 z roku 1999 od 4 lat, napisz co chcesz wiedziec to postaram sie dac wyczerpujaca info!
    ps. jest do sprzedania

  9. #9
    zundapp
    Gość

    Domyślnie

    podoba mi się

  10. #10
    Ka
    Gość

    Domyślnie

    jestem tu nowy !!! ale acorda 1.6 miałem :cry: ale się zepsuł i nie stać mnie było na nowy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •