Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: D16Y8 uszczelka misy olejowej - jaka?

  1. #1
    Użytkownik Awatar the-one
    Dołączył
    Oct 2006
    Auto
    Prelude BB6
    Skąd
    DSW
    Posty
    213

    Domyślnie D16Y8 uszczelka misy olejowej - jaka?

    Czesc. Mam maly wyciek oleju spod uszczelki misy olejwej w silniku D16Y8 i przy okazji wymiany oleju zalozylbym nowa uszczelke. Dzwonilem do sklepu i sprzedawca powiedzial ze do tego silnika ma dwa rodzaje uszczelki, jedna ktora wklada sie w rowek na obrzezach misy a druga plaska przylegajaca, teraz pytanie, ktora uszczelka jest prawidlowa, a moze dwie na raz sie zaklada?

    PozdRR

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Auto
    Honda Civic HB D15z1
    Skąd
    Człuchów
    Posty
    101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez the-one Zobacz posta
    Czesc. Mam maly wyciek oleju spod uszczelki misy olejwej w silniku D16Y8 i przy okazji wymiany oleju zalozylbym nowa uszczelke. Dzwonilem do sklepu i sprzedawca powiedzial ze do tego silnika ma dwa rodzaje uszczelki, jedna ktora wklada sie w rowek na obrzezach misy a druga plaska przylegajaca, teraz pytanie, ktora uszczelka jest prawidlowa, a moze dwie na raz sie zaklada?

    PozdRR
    I sprzedawca może mieć rację.Patrzyłem w EPC i wygląda na to,że są dwa rodzaje uszczelek bo są dwa modele misek.Chyba ,że się mylę.Ja robię tak.Jeśli nie jestem pewny przy zakupie części to dzwonię do serwisu Hondy,podaję VIN ,pytam o część i zawsze pomogli.

  3. #3
    Użytkownik Awatar the-one
    Dołączył
    Oct 2006
    Auto
    Prelude BB6
    Skąd
    DSW
    Posty
    213

    Domyślnie

    Tez bym zadzwonil do Hondy ale nr VIN mam podany pod Civica z silnikiem D15B2 a aktualnie mam D16Y8 z CRX del sol wiec numer VIN im nie pomoze niestety. Najwyzej kupie dwie uszczelki a ktora sie nie przyda to sprzedam.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Auto
    Honda Civic HB D15z1
    Skąd
    Człuchów
    Posty
    101

    Domyślnie

    Zobacz http://japancars.ru/cat/honda/ Znajdziesz na bank.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •