Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 193

Wątek: woda w bagazniku???

  1. #11
    Użytkownik Awatar sc0rpion
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Głogów/Poznań/UK
    Posty
    829

    Domyślnie

    no wlasnie woda ciekla do kola ale dywanik mokry byl po obyu stronach
    tematem sie mocno nie zajmowalem bo auto garazowalem i generalnie dalem sobie spokoj

  2. #12
    Snejku
    Gość

    Domyślnie

    Tez mam ten sam problem . Mi cieknie woda -> na tylnim słupku gdzie jest przykrecony zawias od uchylania tylnej szyby. Woda wycieka z pod plastikow. Nie mam zielonego pojecia gdzie co i jak :lol: :lol: :lol:

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Auto
    nie-honda:(
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    563

    Domyślnie

    no ja wlasnie tez mam makroy dywanik, a ze auto stoi pod chmurka bo mam tylko jeden garaz, wiec ejst to denerwujace.. jak odkrece jakos te silwinki od tylniej szyby to postaram sie napisac jak to rozwiazalem, pzdr

  4. #14
    Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    9,236

    Domyślnie

    Moze nie uwierzycie ale ja tez mam mokro... tyle ze ja z prawej strony tam przy srubach najwiecej. Wyczailem ze cieknie mi to z prawej storny spod plastikow ale jeszcze nie rozbieralem tego aby cos zaradzic.
    Dobry sposob wyczejenia to posypac bagaznik czyms.. jakims proszkiem czy czyms co sie rozpuszcza w wodzie.. bedzie mozna znalezc skad cieknie. Ja tak znalazlem ze spod plastiku ale u mnie tym proszkiem był kurz
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

  5. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    184

    Domyślnie

    Było o tym już na forum . U mnie w 5 gen też ciekła woda do bagażnika i za cholere nie wiedziałem z kąd . Gdzieś z pod plastikuw bocznych tych , ale wziełem zrobiłem małą dziurke w bagażniku pod kołem zapasowym i woda już sie nie zbierała w bagażniku tylko sobie spływała na ziemie . :lol: Teraz mam nowego civica 6gen i jest suchiutko .

  6. #16
    FOREST
    Gość

    Domyślnie

    u mnie w 4 gen też cieknie do bagażnika z prawej strony i jeszcze z maskownicy głośników tez z prawej strony. Będe musiał ktróregoś dnia pozdejmować platiki i dokładnie sprawdzic co i jak

  7. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Auto
    nie-honda:(
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    563

    Domyślnie

    wlasnie to obadalem troche, ciekanie rzeczywiscie z prawej strny, zqastanwiam sie czy nie spod lampy, bo szczerze te plastiki od wewnetrznej trony z lampy nie przylegaja idealnie do blachy i sa dziury, wiec tamtedy moze plynac.. sprawdzalem tez uszczelke przy szybie, ale wszedzie ejst sucho, a woda w bagazniku jest pzdr

  8. #18
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    a mi nie uwierzycie............... NIE cieknie 8)

    a le w 3D sobie cieklo, ale to przez tylnia szybe (porwana uszczelka itp), napewno nie bokami ani dolem, bo zawsze po myciu auta musialem wycierac.
    SPPJ Member

  9. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Auto
    nie-honda:(
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    563

    Domyślnie

    ja uszczelke mam cala i dobrze trzyma.. wiec trzeba bedzie szukac innych miejsc przecieku.. pzdr

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2005
    Auto
    nie-honda:(
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    563

    Domyślnie

    dzisiaj troche tam pogrzebalem przy okazji montazu nowego radyjka.. podnioslem dol tylniej kanapy i sie okazalo, ze pod nia jest kaluza!! masakra.. zaczalem tak pokolei sprawdzac i cale tylnie siedzisko jest przsiakniete, teraz sie suszy w domu.. wode powycieralem.. ale jej ilosc mnie przerazila.. skad to sie kurna leje? bo wszystko wkolo est wilgotne, a sladow wody (struzek sciekowych ) brak :567:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •