Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Amortyzator skrętu

  1. #21
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    Może na zdjeciu wydaje się duże ale normalnie jest małe i zajmuje mniej miejsca niż standardowy.

    W PL taki amor kosztuje 2.600pln. Ja ciągne ze stanów

    normalnie amor na moto wygląda tak (jakies zdjecie z netu):



    btw.
    Widziałem w tym temacie, że ktoś się chwalił, ze kupił OHLINSA za 1.100pln? A więc dla tych co nie wiedzą to mówię:

    OHLINS OHLINSOWI nie równy. Ludzie nie wiedzą o tym, ale OHLINS ma modele na ULICE (amatorskie) i na TOR. Oba amory wyglądają tak samo. Z tym, że te amatorskie kosztują właśnie około 1.100pln-1.400pln a te torowe około 2.000pln. Różnica jest taka, że tym amatorskim można sobie tyłek podrzeć bo nawet jak 'skręci' się go na maxa to nie trzyma nawet tak jak ten torowy skręcony 'do połowy'.
    Ludzie o tym nie wiedzą i jak zobaczą że jest nowy amor OHLINSA za 1.1000pln to myślą, że to super okazja i odrazu kupują. Np. KAWASAKI montuje od jakiegoś czasu w nowych motocyklach odrazu amory OHLINSA, tyle że one są amatorskie. Wiem coś o tym bo pracowałem w salonie kawasaki

  2. #22
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    Dzisiaj przyszła mi nowa zabawka do mojej R6:



    Nowy amor Scottsa Poniżej ukazujaca wielkość tego amora (w porównaniu do telefonu):



    Ogólnie mega pozytyw

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Romek
    Auto
    MiTo i 6
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ordi Zobacz posta
    Dzisiaj przyszła mi nowa zabawka do mojej R6:



    Nowy amor Scottsa Poniżej ukazujaca wielkość tego amora (w porównaniu do telefonu):



    Ogólnie mega pozytyw
    Gratuluję zakupu, *****isty sprzęt.
    Masz może jakiś dostęp do ty amorów czy polujesz na ebay'u?

  4. #24
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    kupuje na eBay'u - najprościej, najlepiej i chyba najtaniej Na eBay'u są sklepy co to sprzedają w dobrych cenach więc się opłaca... Wychodzi mi prawie połowe taniej niż w PL

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Romek
    Auto
    MiTo i 6
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    67

    Domyślnie

    zapodaj jakiś namiar do tego sklepu i jak możesz napisz kto to wysyła do PL?
    przy ściąganiu ze stanów przy nowych cześćiach płaci się za to jeszcze VAT itp?

  6. #26
    Użytkownik Awatar Ordi
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    CTS 2.2 i-ctdi
    Skąd
    Biłgoraj
    Posty
    1,112

    Domyślnie

    ja kupiłem z tego sklepu na ebay'u:

    http://stores.ebay.com/motofaster

    Wysyłają też do PL. Ja zamówiłem to do znajomego w USA (wysyłka w USA za free) a potem on wysłał mi to do PL za 13$

    Jak chcesz aby ci tego nie oclili to napisz najpierw do tego sklepu maila z zapytaniem czy jest możliwość aby wysłali ci to jako GIFT i aby napisali na paczce wartość 40$ i aby dołączyli do paczki fakture na 40$. Wtedy masz 90% szans że ci tego nie oclą MUSI BYĆ faktura na tą wartość 40$.

    A jak ci oclą to płacisz od całej kwoty 22% podatku + 3% akcyzy (na części moto-auto). Czyli pomnóż sobie wartość amora razy 1.25 i bedziesz miał cene końcową

    Mi jak do tej pory oclili na szczęście tylko 1 paczkę. A zamówiłem już chyba z 30 rzeczy z usa Ale oclili tylko dlatego że w paczce nie było żadnej faktury na małą kwotę więc się przywalili. FAKTURA to twoja podkładka pod to że to faktycznie tylko tyle kosztowało

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Imię
    Romek
    Auto
    MiTo i 6
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    67

    Domyślnie

    dzięki Ordi za info i rady,już niedługo sezon!
    pozdro!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •