Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Immobiliser

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Łomianki
    Posty
    160

    Domyślnie

    Nie znam producenta, najprawdopodobniej jest to SLI jak opis na dzeku i czytniku. Auto to sprowadzone zostało jako nowe Kanady przez Niemiecy i dopiero do Polski. Możliwe, że ten immobiliser zamontowany był fabrycznie lub w Niemczech. Alarm montowany był w Hondzie w W-wie i oni nic nie wiedzą nt tego immobulisera.
    Jeżeli chodzi o żywotność, to immobilisery tego typu są raczej dobre i nie ma problemów z ich rozkodowywaniem się. Oczywiście jak będzie to niemożliwe lub nieopłacalne to zapewne go wymienię, ale jak to zwykle bywa dorobienie nowego dzęka jest tańsze i prostsze niż montaż starego (problem stawatza czasem zlikwidowanie starych zabezpieczeń i ich instalacji tak, aby nie mieć nagle niespodziewanej niespodzianki, że auto się zablokuje i koniec - nie pojedzemy dalej)

  2. #12
    Członek honorowy SCKP Awatar Furious
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    EG3 K20A2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    9,236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ERKA
    Jeżeli chodzi o żywotność, to immobilisery tego typu są raczej dobre
    Twoj moze jeszcze jest dobry ale ja mam podobny na dużego jack`a i czasem juz mi nie lapie, cos w gniezdzie juz jest nie tak, musze krecic kluczykiem aby zalapalo, wiec zastanow sie czy nie zalozyc nowego.

    Czlowiek ktory zakladal mi alarm powiedzial ze sa jakies takie *****iste ze dostajesz malutkie pudeleczko ktore mozesz sobie wlozyc np. do dokumentow (dowor rejestracyjny) i to robi za immo... Jesli to cos nie znajdzie sie w samochodzie to nie ruszysz, fajna opjca ale jak kazda ma tez zle strony
    Sprzedaz, modyfikacja komputerow OBD1 i strojenie Hond (Crome D,B,H-seria oraz Hondata K-seria)
    w w w . s t r o j e n i e h o n d . p l

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Łomianki
    Posty
    160

    Domyślnie

    Ja na swój nie narzekam, chciałbym poprostu mieć zapasowy w razie co... Mam podobny (CLIFFORD) immobiliser w Toyocie i też nie mam z nim problemów.
    To co piszesz "malutkie pudełeczko" to z reguły pluskwa w różnym opaklowaniu (płaskie pudełeczko, owal, etc.) zasilana baterią. Trzeba pamiętać aby regularnie (dla bezpieczeństwa najlepiej co pół roku) ją wymieniać. Lepszę wydają się immobilisery w formie transpondera, który np. zbliżasz do pętli. Mniej awaryjne. Można je wsadziś np do pilota alarmu. Wybór jest różny, zależy kto co woli.

  4. #14
    Użytkownik Awatar emg
    Dołączył
    Aug 2004
    Auto
    k & k
    Skąd
    www.dohcvtec.pl
    Posty
    2,927

    Domyślnie

    A masz awaryjne wyłączenie na wypadek awarii?

  5. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Łomianki
    Posty
    160

    Domyślnie

    Pewnie powinno być, ale nie wiem gdzie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •