Strona 126 z 128 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1275

Wątek: Klocki i tarcze VIII gen.

  1. #1251
    Użytkownik Awatar Secik
    Dołączył
    Aug 2009
    Auto
    EK4
    Skąd
    MMz
    Posty
    50

    Domyślnie

    No i znow nie moge sie zgodzic
    Ebc gladkie to tarcze jakosci Zimmermana z wyzsza niczym nieuzasadniona cena
    Tarcze bosch, brembo, trw,textar to slabsza jakosc - losowa dosc. Ate na tyl jak najbardziej, na przod roznie.
    Ja wkladam zawsze zimmermany klientom do accordow 6,7, 8 nigdy nie bylo problemu. W swoim civie mam tez zimmermana na 300mm z klockiem ds2500.
    Wszystko kwestia montazu i stanu zaciskow. Pomiar bicia piast i tarcz przy montazu to mus. Nie robicie pomiaru- to prosze potem nie pisac ze ta czy inna tarcza sie pogiela
    ATR ma wysoka cene tarcz ze wzgledu na nietypowosc, bo ma 28mm grubosci i inny otwor centrujacy- no i moga sobie ustalic wyzsza cene

  2. #1252
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Secik Zobacz posta
    ano i tu sie mylisz

    blaszki do Accord 8 gena pod dwatłoczki kosztują uwaga - 27 zł za komplet - FRENKIT 901840- macie numer części

    Te górne o kórych mówisz są z zacisków z ATRa/Legenda/Acco coupe6 gen i tu faktycznie cena zabija
    Czemu sie myle. Przeciez pisalem o tych gornych tylko po 5 latach juz nie pamietam czy sa analogiczne w zacisku z 8gena

  3. #1253
    Użytkownik Awatar Secik
    Dołączył
    Aug 2009
    Auto
    EK4
    Skąd
    MMz
    Posty
    50

    Domyślnie

    spoko W8 genie acco nie ma górnych, więc tanio
    ale czumu w zamienniku nie zrobili to nie wiem, pewnie za mało popularny model

  4. #1254
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Secik Zobacz posta
    spoko W8 genie acco nie ma górnych, więc tanio
    ale czumu w zamienniku nie zrobili to nie wiem, pewnie za mało popularny model
    Robia w zamienniku. Tylko nie w europie. na amazonie i w innych sklepach w US byly dosc tanie, ale przesylka kosmicznie droga.

  5. #1255
    Użytkownik Awatar przemek82
    Dołączył
    Nov 2014
    Imię
    Przemek
    Auto
    Civic VIII
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Secik Zobacz posta
    No i znow nie moge sie zgodzic
    Ebc gladkie to tarcze jakosci Zimmermana z wyzsza niczym nieuzasadniona cena
    Tarcze bosch, brembo, trw,textar to slabsza jakosc - losowa dosc. Ate na tyl jak najbardziej, na przod roznie.
    Ja wkladam zawsze zimmermany klientom do accordow 6,7, 8 nigdy nie bylo problemu. W swoim civie mam tez zimmermana na 300mm z klockiem ds2500.
    Wszystko kwestia montazu i stanu zaciskow. Pomiar bicia piast i tarcz przy montazu to mus. Nie robicie pomiaru- to prosze potem nie pisac ze ta czy inna tarcza sie pogiela
    ATR ma wysoka cene tarcz ze wzgledu na nietypowosc, bo ma 28mm grubosci i inny otwor centrujacy- no i moga sobie ustalic wyzsza cene
    Zimmermana tarcze są z dodatkiem miedzi ? W sumie w jakości stopu też nie ma różnicy felgi chińczyki, a oem produkcja czy innych markowych firm nie montowanych z puszek właśnie bardzo uzasadniona cena jakby wszystko było tak dobre jak coś co kosztuje 2x tyle to po co przepłacać. W sumie można i tarcze kupić za 100 zł też można polatać tylko o jakości dowiadujesz się dopiero po fakcie "coś zawiodło" Jak w rzeczywistości hamulec Ci się przyda w ekstremalnych warunkach wtedy kiedy będzie właśnie potrzeba, bo turlać się można po mieście naprawdę na wszystkim...

    I tu jesteś tym razem Ty w błędzie ;p
    ATR na 28 cm grubości ? 300/28 otwór centrujący ?
    A słyszałeś o ver AER ?
    Ostatnio edytowane przez przemek82 ; 29-03-19 o 19:24

  6. #1256
    Użytkownik Awatar kusiu
    Dołączył
    Nov 2014
    Auto
    Honda Civic R18A2
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    616

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o zestaw naprawczy zacisku tylnego wszystkie wersję UFO miały takie same? Rozumiem że to jest pełen komplet i nic lepszego nie znajdę: FRENKIT 234908 ?

  7. #1257
    Użytkownik Awatar marcin001984
    Dołączył
    Jul 2012
    Auto
    FN1-> EP3-> FN1
    Skąd
    Oborniki/Poznań
    Posty
    4,603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kusiu Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o zestaw naprawczy zacisku tylnego wszystkie wersję UFO miały takie same? Rozumiem że to jest pełen komplet i nic lepszego nie znajdę: FRENKIT 234908 ?
    Mam zestaw naprawczy hamulców przednich i tylnych do FN1. Kupiłem ale w sumie niepotrzebnie. Firmy Autofren.
    Ostatnio edytowane przez marcin001984 ; 06-04-19 o 22:21

  8. #1258
    Użytkownik Awatar kusiu
    Dołączył
    Nov 2014
    Auto
    Honda Civic R18A2
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin001984 Zobacz posta
    Mam zestaw naprawczy hamulców przednich i tylnych do FN1. Kupiłem ale w sumie niepotrzebnie. Firmy Autofren.
    Właśnie nie wiem czy kupować czy wystarczy je wyczyścić.

  9. #1259
    Użytkownik Awatar pwl
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Paweł
    Auto
    FN1 '07 FK2 FL '09
    Skąd
    Toruń
    Posty
    6,918

    Domyślnie

    Zdejmij zacisk, zobacz co go boli. Dopiero jak wyjdzie coś nie tak to kupuj zestaw. Czasem wystarczy odchamic blaszki.

  10. #1260
    Użytkownik Awatar pitbullbk
    Dołączył
    Aug 2009
    Auto
    Hoooondom :P
    Skąd
    Rostarzewo
    Posty
    219

    Domyślnie

    witam czy ktoś testował te tarcze ? https://www.brakes.pl/product_info.p...5f07a6c1196dad

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •