Strona 2 z 43 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 424

Wątek: osiągi D13B2

  1. #11
    Użytkownik Awatar pompek
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Warszawa-Praga
    Posty
    473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez delSol
    no to bys chyba uslyszal...
    no wiesz... wątpię... nie mam żadnego porównania ani doświadczenia... myślę, że może kupię nowe świece i wymienię... licho wie kiedy były wymieniane...

  2. #12
    Użytkownik Awatar SYLWIO
    Dołączył
    Oct 2005
    Skąd
    Suwałki
    Posty
    23

    Domyślnie

    mysle zebys ze swiecami poczekal (wymiana), wykrec zobacz czy sa wypalone czy mokre pot. brudne sprawdz szczeline w swiecach moga byc troche za duze
    przepraszam za potoczny jezyk ale mechanikiem nie jestem :wink:

  3. #13
    Użytkownik Awatar pompek
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Warszawa-Praga
    Posty
    473

    Domyślnie

    jak to jest... zamulony silnik można odmulić jak go się pokatuje? czy już zawsze będzie coś nie tak... przy zalożeniu, że tak jest w moim przypadku (mam nadzieję, że nie)

  4. #14
    Użytkownik Awatar wieshaq
    Dołączył
    Mar 2005
    Imię
    witek
    Auto
    EG5 / HR-V
    Skąd
    wrocław
    Posty
    2,113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pompek
    właśnie... może nie pali na wszystkich garach... co wy na to
    tego nie da sie poznac. auto chodzi jak subaru tylko ze zwolnionym tepie LoL

    co do ustawien gaznika to jestmozliwosc ze jest rozregulowany ale to wyjdzie ci tylko na analizatorze. dalej obstawiam zaplon. ewentualnie wydech

    [ Dodano: Nie 12 Lut, 2006 ]
    Cytat Zamieszczone przez pompek
    jak to jest... zamulony silnik można odmulić jak go się pokatuje?
    pojezdzij troche na wysokich obrotach. pakatuj i powinno byc lepiej. jesli nie to tak jak pisalismy., najpierw na analizator spali, pozniej neich diagnosta spradzi ci zaplon. moze masz zle ustawiony pasek rozrzadu

    napewno da sie z tym cos zrobic. nie pekaj

  5. #15
    Użytkownik Awatar pompek
    Dołączył
    Feb 2006
    Skąd
    Warszawa-Praga
    Posty
    473

    Domyślnie

    ok... dzięki za dobre słowo :wink: postaram się nie pęknąć... P.S. zapraszam na hyde park... mała niespodzianka...

    pojeździłem dzisiaj trochę i zauważyłem następującą rzecz: np. na dwójce jak go przeciągnąłem (na ucho do jakiś 4 tys.) to coś tak dziwnie szarpało (tak lekko)... zresztą na trójce podobnie... i dalej jest mułem

  6. #16
    Użytkownik Awatar 4mell
    Dołączył
    Feb 2006
    Imię
    Marcin
    Auto
    mc2
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    201

    Domyślnie

    nie no Civica trzeba koniecznie odmulic takie osiagi to nie dla Hondy mysle ze to wydech, zawalony katalizator jesli go wogóle masz ?? zle ustawiony rozrzad lub zapłon i jedno pytanko czy jak odpalasz autko to chodzi normalnie czy tak koslawo ?? ja bym zaczoł od katalizatora wywal go jesli masz!!aha i jak autko reaguje na gwałtowne wcisniecie gazu podczas jazdy gazu ??

  7. #17
    Użytkownik Awatar sered
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    42

    Domyślnie

    Wlasnie u mnie jak gwaltownie wcisne gaz na niskim biegu 1 lub 2 to czasami potrafi sie zadlawic. Dzieje sie tak przy zimnym silniku. Z osiagami jednak nie jest tak najgorzej bo latem udalo sie rozpedzic moje 1.3 do troche ponad 175 km/h ale to silnik byl juz dobrze cieply. Co moze byc przyczyna tego ze przy zimnym silniku i gwaltownym wcisnieciu pedalu gazu czasami potrafi sie tak zadlawic?

  8. #18
    Użytkownik Awatar szumis20
    Dołączył
    Jan 2006
    Imię
    szumi
    Auto
    eg5+
    Skąd
    Posty
    173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sered
    Co moze byc przyczyna tego ze przy zimnym silniku i gwaltownym wcisnieciu pedalu gazu czasami potrafi sie tak zadlawic?
    człowieku niewież że cos takiego dla silnika to zabójstwo!!!!!!!! daj mu sie nagrzać a nie jak widze kur... debili odpalaja silnik i rura odrazu z punktu!!! pozwól mu sie dobrze nagrzać!! to jest normalne ze moze sie zadławic bo jest uboga mieszanka paliwowa!! w moim przypadku zimą auto odpalam i chodzi ok 10min i dopiero wsiadam i jade ale powoli a nie pedał w podłoge!! także popraw sie mistrzu :wink: pozdro.

  9. #19
    Użytkownik Awatar sered
    Dołączył
    Mar 2005
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    42

    Domyślnie

    Nie napisalem ze wciskam od razu pedal w podloge wyjezdzajac z parkingu przy -20 stopniach. Pisalem o gwaltownym wcisnieciu pedalu gazu. Nie katuje silnika jak jest zimny. Dzieje sie tak najczesciej na dwójce. Latem tez mozna bylo to zaobserwowac i nawet czesciej jak teraz zimą. Ktoś zna przyczynę?

  10. #20
    Użytkownik Awatar szumis20
    Dołączył
    Jan 2006
    Imię
    szumi
    Auto
    eg5+
    Skąd
    Posty
    173

    Domyślnie

    chłopaki żadne katalizatory tylko wyjazd na autostrade i przepalic ją!!!!!! ja ja kupiłem sawoja to była no w hu... zamulona!!! aby ja doprowadzic do normalnosci zajeło mi to około miesiąca jeżdząc tylko po miescie także powodzenia zycze w kacie cifa!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •