Strona 2 z 44 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 434

Wątek: sprężyny obniżajace

  1. #11
    Użytkownik Awatar maciek070188
    Dołączył
    Jan 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    Civic (D14A4/Z1)
    Skąd
    TOLKMICKO
    Posty
    727

    Domyślnie

    -60 se wzieles na przod i do tego chcesz seryjny amor? nie wyda na 100 procent pozatym -60 to juz bedzie mocna gleba ja mam teraz -60 i zminiam na -35 do -40 ze sportowymi amorkami zobaczymy efekty

  2. #12
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tubis18 Zobacz posta
    nooo pewnie niczego sobie ale cena caly czas kolo 800 a tyle nie mam moge max 400 przeznaczyc ;( wiec jak moze ktos pomoze ?
    może ktoś sie wypowie na to co zacytowałem? nikt juz nie jest taki mądry? nikt juz nie powie ze ma -60/-40 na serii amorze? brawo.

    a za 400zł to se fotel przy kompie obniż a nie auto

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Imię
    Przemek
    Auto
    Civic 3D EJ9 D14 A3
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donelvis Zobacz posta
    może ktoś sie wypowie na to co zacytowałem? nikt juz nie jest taki mądry? nikt juz nie powie ze ma -60/-40 na serii amorze? brawo.

    a za 400zł to se fotel przy kompie obniż a nie auto
    Jeśli chcesz to za 400zł mogę CI wysłać sprężyny WEITEC które obniżają o max 40mm mam takie w swim aucie zawieszenie jest komfortowe i pod krawężnik da się podjechać . Jeśli chcesz je kupić nowe z gwarancją to daj znać na PRIV

  4. #14
    Użytkownik Awatar tubis18
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic!
    Skąd
    TARNÓW
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donelvis Zobacz posta
    może ktoś sie wypowie na to co zacytowałem? nikt juz nie jest taki mądry? nikt juz nie powie ze ma -60/-40 na serii amorze? brawo.

    a za 400zł to se fotel przy kompie obniż a nie auto
    hahaha bardzo zabawne... :] pfff skad mam niby wziasc flo na robiace zawieszenie okolo 1500 :| nie pracuje ucze sie jeszcze a stary co daje to daje ale nie az tyle nie przesadzajmy a ty jak masz pisac takie quote to wogole nie pisz... pozdro

    Cytat Zamieszczone przez Przemo1871 Zobacz posta
    Jeśli chcesz to za 400zł mogę CI wysłać sprężyny WEITEC które obniżają o max 40mm mam takie w swim aucie zawieszenie jest komfortowe i pod krawężnik da się podjechać . Jeśli chcesz je kupić nowe z gwarancją to daj znać na PRIV
    no juz zamowilem tamte... czekam na nie wiec nic z tego a ja mam a tak wogole to nie wiem ale po wymianie jakies pol roku temu amorow i sprezyn z przodu (seria sie rozleciala) to mam taki przeswit ze hej jeszcze przy alu r15/195/45 to wyglada jak ciagnik i jak przykladalem linijke :] to po -60 bedzie jeszcze kolo 4/5cm wolnego... a co do amorow to zobaczymy najwyzej pojezdze z rok (jak sie uda) i zakupie jakies pozadne zawieszenie bo juz bede pracowal i bede mial za co
    Ostatnio edytowane przez tubis18 ; 15-03-09 o 00:10 Powód: Automerged Doublepost

  5. #15
    Użytkownik Awatar gruszkin
    Dołączył
    Dec 2006
    Auto
    eg4 d-series
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2,908

    Domyślnie

    Bemo napisał, sprężyny vogtland są super. Ja założyłem springi vogtland uzywane (spręzyny praktycznie sie nie zuzywają jesli pracują ze sprawnym amortyzatorem(a nawet półsprawnym-byleby było w nim jakies cisnienie).Skąd takie wnioski? Nigdy nie widziałem i nie słyszałem o uszkodzonej sprężynie.

    Założyłem w/w springi na amortyzatory tokico (ok 125zł/szt).

    i jest idealnie. a spręzyny dorwałem za 200zł. także szukaj i kupuj markowych używek prędzej niż nowych tanich produktów które są po prostu nie do wytrzymania.

  6. #16
    Użytkownik Awatar donelvis
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    VIII gen 5D 1.8
    Skąd
    Przemyśl
    Posty
    1,411

    Domyślnie

    hahaha bardzo zabawne... :] pfff skad mam niby wziasc flo na robiace zawieszenie okolo 1500 :| nie pracuje ucze sie jeszcze a stary co daje to daje ale nie az tyle nie przesadzajmy a ty jak masz pisac takie quote to wogole nie pisz... pozdro
    jak sie nie ma kasy to sie nie obniża.

    tak samo jak kogoś nie stac na nowe oponki w rozmiarze 195/50/r15 to powinien jezdzic na nowych 13stkach 175/70 a nie zagrażać sobie i innym na sparciałych 195/50 z 2001r
    Ostatnio edytowane przez donelvis ; 15-03-09 o 15:07 Powód: Automerged Doublepost

  7. #17
    Użytkownik Awatar tubis18
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic!
    Skąd
    TARNÓW
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donelvis Zobacz posta
    jak sie nie ma kasy to sie nie obniża.

    tak samo jak kogoś nie stac na nowe oponki w rozmiarze 195/50/r15 to powinien jezdzic na nowych 13stkach 175/70 a nie zagrażać sobie i innym na sparciałych 195/50 z 2001r
    prosze cie kazdy obniza tak na co go stac ;] nie kazdy ma na zawieszenie za tyle kasy i co ma nie obnizac :| pff to tak jak bys napisal ze jak nie stac cie na cifa to innego nie kupuj czlowieku zastanow sie co piszesz to forum jest od tego zeby pomagac i dawac wskazowki a nie po to zeby odpisac kolesiowi nie obnizaj i tyle... :| no ale coz...

  8. #18
    Użytkownik Awatar maciek070188
    Dołączył
    Jan 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    Civic (D14A4/Z1)
    Skąd
    TOLKMICKO
    Posty
    727

    Domyślnie

    tubis18 nie martw sie nim hahah dziwnie sie zachowuje i to jego sprawa .. nie ma co takiego sluchac trzeba sobie pomagac dobrze ze kupiles te sprezyny mysle ze ebda dobre ale bedzie bardzo nisko chyba teraz mam -60 i zmieniam na -40 przod kup do tych sprezynek amorki mts 2 szt za 289 zl i bedzie git jak zaloze to ci zdam relacje czy sa dobre;p i czy warto

  9. #19
    Użytkownik Awatar tubis18
    Dołączył
    Nov 2007
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic!
    Skąd
    TARNÓW
    Posty
    59

    Domyślnie

    no okej dzieks czekam na relacje jak cos

  10. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Auto
    Civic VIII 5D 1.8
    Skąd
    Wrocław/Żary/Wwa
    Posty
    323

    Domyślnie

    Akurat donelvis jako jeden z nielicznych w tym wątku napisał coś konkretnego.

    tubis, masz teraz tylko 400zł na springi? szykuj lepiej 1000 na wymianę amorów, bo moment się rozsypią, -60 to już jest za dużo dla zwykłego amora. Ale rozumiem, że dla ciebie wygląd jest najważniejszy:]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •