Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: ZABUDOWY CAR AUDIO

  1. #21
    Użytkownik Awatar viker
    Dołączył
    Nov 2005
    Imię
    Adam
    Auto
    Ep3
    Skąd
    Warszawa Bemowo
    Posty
    81

    Domyślnie

    Robił ktoś badź ma w swojej prywatnej kolekcji zdjęcie z zabudową głośnika niskotonowego w bocznej wnęce bagażnika Honda Civic IVg. sedan?

  2. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Imię
    Kamil
    Auto
    EG3 Captiva Blue
    Skąd
    Sanok
    Posty
    131

    Domyślnie

    Może mi ktoś powiedzieć co to za sprzęt jest tu zamontowany? Widziałem że ktoś na forum miał coś takiego
    http://zapodaj.net/d9da0d0898986.jpg.html

  3. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Auto
    prelude
    Skąd
    toronto
    Posty
    49

    Domyślnie

    ile mat wygłuszających idzie na drzwi civic coupe 98r i nie wiem czy warto wygłuszyć bagażnik pod suba ,ma ktoś, jest różnica ?
    Ostatnio edytowane przez yeti26 ; 14-02-14 o 20:50

  4. #24
    Użytkownik Awatar raizzo
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    EG3 D13B2/7
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yeti26 Zobacz posta
    ile mat wygłuszających idzie na drzwi civic coupe 98r i nie wiem czy warto wygłuszyć bagażnik pod suba ,ma ktoś, jest różnica ?
    Nie wiem jak w VI gen ale aby porządnie wygłuszyć komplet drzwi w V gen potrzeba 14-16 mat, co do wygłuszenia bagażnika to uważam że warto to zrobić u mnie tylko poprawiła akustyka ale też znacznie wyciszył się tył przez co nie słychać praktycznie wydechu oraz hałasu opon.

  5. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Auto
    prelude
    Skąd
    toronto
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raizzo Zobacz posta
    Nie wiem jak w VI gen ale aby porządnie wygłuszyć komplet drzwi w V gen potrzeba 14-16 mat, co do wygłuszenia bagażnika to uważam że warto to zrobić u mnie tylko poprawiła akustyka ale też znacznie wyciszył się tył przez co nie słychać praktycznie wydechu oraz hałasu opon.
    a jakich mat użyłeś

  6. #26
    Użytkownik Awatar raizzo
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    EG3 D13B2/7
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    360

    Domyślnie

    Ja u siebie użyłem maty GMS-05 na drzwi oraz piankę wygłuszającą GMS-02 na boczek, łącznie zużyłem 16 mat oraz 4 panki wygłuszające.

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Auto
    prelude
    Skąd
    toronto
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raizzo Zobacz posta
    Ja u siebie użyłem maty GMS-05 na drzwi oraz piankę wygłuszającą GMS-02 na boczek, łącznie zużyłem 16 mat oraz 4 panki wygłuszające.
    ok dzieki a moze wiesz czy kabel zasilający 4m od akusa do bagażnika starczy

  8. #28
    Użytkownik Awatar raizzo
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    EG3 D13B2/7
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    360

    Domyślnie

    Spokojnie powinien wystarczyć, ja u siebie w HB dawałem 5m ale i tak sporo mi zostało zapasu także śmiało możesz kłaść.

  9. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    CIVIC 1.3
    Skąd
    Złotów
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam. Podziwiam Wasze świetne zabudowy ale ma ktoś może fotki (lub pomysły) jak zrobić że tak powiem "dyskretne" car audio? Chodzi mi o model Vgen HB... Chcę mieć jakieś trochę lepsze audio lecz żeby bagażnik zachował swoją funkcjonalność a nie był zagracony kablami tubami skrzyniami i innym sprzętem grającym

  10. #30
    Użytkownik Awatar raizzo
    Dołączył
    Sep 2011
    Auto
    EG3 D13B2/7
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    360

    Domyślnie

    Polecam tobie skorzystać z serwisu ShowYourSound znajdziesz tam masę pomysłów na zabudowy CarAudio, wystarczy wybrać markę samochodu i szukać według modelu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •