Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 105

Wątek: Żarówki - opis żarówek w 5D

  1. #81
    Użytkownik Awatar sucharek
    Dołączył
    Jul 2010
    Imię
    Maciek
    Auto
    Civic D14A8 + Mb 2
    Skąd
    Ostrołęka
    Posty
    383

    Domyślnie

    ja to wywaliłem cokoły i wlutowałem diody pod 12 v mialem wcześniej na cokolach ale sie co chwila rozłączały gdyż nóżki były za grube i wyskakiwały

  2. #82
    Użytkownik Awatar qbara
    Dołączył
    Mar 2009
    Imię
    marcin
    Auto
    MB9 d15z8 , 126p
    Skąd
    chrzanów
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comatose Zobacz posta
    Wklejam fotosa z żarówkami, niby to samo, ale jednak łapki większe w jednej są. Oczywiście żaróweczka po prawej nie mieści się w otworze montażowym żaróweczki po lewej.

    Po lewej - żaróweczka z przycisku podgrzewania lusterek
    Po prawej - żaróweczka z przycisku klimy

    http://img832.imageshack.us/i/20110310201.jpg/
    zostaw stary cokół, wymień samą żaróweczke (koszt 2zł). Odginasz nóżki, wyciągasz spaloną żaróweczke, wsadzasz nową i zagiasz nóżki.

  3. #83
    Użytkownik Awatar lysy765
    Dołączył
    Oct 2011
    Imię
    szymon
    Auto
    D16Y2 VTEC
    Skąd
    Świdnica
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbara Zobacz posta
    zostaw stary cokół, wymień samą żaróweczke (koszt 2zł). Odginasz nóżki, wyciągasz spaloną żaróweczke, wsadzasz nową i zagiasz nóżki.


    dokladnie ja tak wlasnie zrobilem :P i wszystko dzala prawidlowo :P

  4. #84
    Użytkownik Awatar Camellia Racing
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Camellia Racing
    Posty
    2,582

    Domyślnie

    Mike,

    z żarówkami r5 1.2w do podświetlenia licznika lub kontrolek z tyłu bym uważał, właśnie przejrzałem oprawki w EJ1 i są popalone z deka... jest jakaś słabsza niż 1.2w z tą samą konstrukcją bańki?? r3 0.82w?

    Wydłubałem żarówki konsoli nawiewu 5D/Aero, wsadzone były żarówki 1.4 W (S14V 1.4 W) oraz 1.2 W (0S 12/1.2 W). Dlaczego różne to nie wiem, może fabryczna to 1.4 ?
    Zdemontowałem także żarówkę zegarka, była chyba 1.2 W a chyba bo bez oznaczeń i różniła się bo miała miedziane nóżki.
    Ostatnio edytowane przez Camellia Racing ; 13-03-12 o 18:51

  5. #85
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam pytanie, które mnie bardzo nurtuje. Kupiłem Hondę civic VIII 2008 rocznik i nie wiem gdzie powinno znajdować cię tylne światło przeciwmgielne. Kontrolka się pali. kable z wtyczką są wyprowadzone w klapie bagażnika (ponieważ jak podłączę żarówkę, to świeci) ale nigdzie nie ma wyjścia na zewnątrz. Światła cofania są dwa białe i nie wiem w którym miejscu powinno być usytuowane to światło i czy z dwóch stron czy tylko z jednej (lewej strony). Proszę o poradę.

  6. #86
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Auto
    1.4 MB D14Z4 2000r
    Posty
    146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Weda Zobacz posta
    Mam pytanie, które mnie bardzo nurtuje. Kupiłem Hondę civic VIII 2008 rocznik i nie wiem gdzie powinno znajdować cię tylne światło przeciwmgielne. Kontrolka się pali. kable z wtyczką są wyprowadzone w klapie bagażnika (ponieważ jak podłączę żarówkę, to świeci) ale nigdzie nie ma wyjścia na zewnątrz. Światła cofania są dwa białe i nie wiem w którym miejscu powinno być usytuowane to światło i czy z dwóch stron czy tylko z jednej (lewej strony). Proszę o poradę.
    Jak to cif z 2008 roku to chyba nie w tym dziale pytasz. Powinieneś tu zapytać: http://www.civicklub.pl/forum/forumd...ivic-2006-2011

  7. #87
    Użytkownik Awatar damianeq87
    Dołączył
    Mar 2006
    Imię
    Damian
    Auto
    Civic IX Tourer
    Skąd
    Poznań
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karpiczek Zobacz posta
    Hey, zainteresowałem się dzisiaj moim oświetleniem wewnętrznym,ponieważ nie działa Wiecie może gdzie można dostać takie żaróweczki(kolorowe) http://imageshack.us/f/577/zdjcie0066r.jpg/
    Dołączam się do pytania

  8. #88
    Użytkownik Awatar Majkelo
    Dołączył
    Sep 2013
    Auto
    MB2 D14A8
    Posty
    222

    Domyślnie

    Poszukuję żarówek do podświetlanie przycisku ogrzewania tylnej szyby 0.84W R3 z cokołem. Gdzie można takie dostać? Stary cokół był tak zniszczony że wyjmując go po prostu się pokruszył, więc przydałby się komplet. Próbowałem w sklepach z częściami ale zostaje mi internet. Zna ktoś odpowiednią stronę?

  9. #89
    Użytkownik Awatar Camellia Racing
    Dołączył
    Nov 2011
    Imię
    Camellia Racing
    Posty
    2,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majkelo Zobacz posta
    Poszukuję żarówek do podświetlanie przycisku ogrzewania tylnej szyby 0.84W R3 z cokołem. Gdzie można takie dostać? Stary cokół był tak zniszczony że wyjmując go po prostu się pokruszył, więc przydałby się komplet. Próbowałem w sklepach z częściami ale zostaje mi internet. Zna ktoś odpowiednią stronę?
    http://www.honda.pl/cars/dealer-search.html

  10. #90
    Użytkownik Awatar MikeFoto
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Mike
    Auto
    Lexus CT200h
    Skąd
    www.mikefoto.pl
    Posty
    6,108

    Domyślnie

    Tylko ze nie wspominasz ze diler za ta mikrozaroweczke kasuje ok 30 zł.....

    Taniej wychodzi podjechać na szrot i z rozbitka wyciągać. Pasują z Hondy i Rovera.

    Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •