Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144

Wątek: Malowanie pokrywy farba VHT (i zwykłą także)

  1. #141
    Użytkownik Awatar SIMBA
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EK4 Rallye Edition
    Skąd
    DKL
    Posty
    463

    Domyślnie

    Eehhh to chyba daruje sobie biel. Koniecznie chce structure. Bralem pod uwage rowniez kolor zloty, zielen, jerzynowy fiolet Albo cos oryginalnego. Jak jest z gym lakierem anodyzujacym w przypadku aplikacji na pokrywe zaworow? Rozne opinie slyszalem...

  2. #142
    Użytkownik Awatar kubson012
    Dołączył
    Jul 2009
    Imię
    Kubson
    Auto
    EH2 D16Z6
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    512

    Domyślnie

    Odkopie troche. Z ciekawości spytam bo jakieś rok temu malowałem sobie pokrywe VHT czerwonym i wyszła elegancko, grzana opalarką. Zostało mi z pół puchy tego VHT i sie zatanawiam czy by sobie zacisków nie prysnąć Próbował ktoś tak sie zabawić? Jak nie ukisze opalarką to chyba struktura się nie zrobi? Czy się zrobi? Bo ze strukturą to tak średnio by wyglądało chyba

  3. #143
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Auto
    Civic VI Aerodeck
    Posty
    40

    Domyślnie

    Przymierzam się do pomalowania pokrywy w b18c4 - zdjęcie samej pokrywy nie jest chyba jakimś trudnym wyzwaniem?
    Przy przykręcaniu jej po malowaniu na co zwrócić uwagę - poza odpowiednim zabezpieczeniem uszczelki?

  4. #144
    Użytkownik Awatar Jedras
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Andrzej
    Auto
    VTI B20Vtec
    Skąd
    Sokołów Młp
    Posty
    3,280

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sethtaca Zobacz posta
    Przymierzam się do pomalowania pokrywy w b18c4 - zdjęcie samej pokrywy nie jest chyba jakimś trudnym wyzwaniem?
    Przy przykręcaniu jej po malowaniu na co zwrócić uwagę - poza odpowiednim zabezpieczeniem uszczelki?
    Ty tak poważnie ?
    Na nic nie trzeba uważać daj aby silikon na uszczelkę obok wałków i będzie cacy

    Zero komplikacji

    Powodzenia

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •