Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lampy przednie - instalacja

  1. #1
    --==|Lodzik|==--
    Gość

    Domyślnie Lampy przednie - instalacja

    Czy ma ktos moze jakies fotki jak instalowal lampy przednie w civicu V gen. albo jakies how-to?
    Zaraz sie za to bede zabieral a wiem ze odkrecenie tych 4 srob widocznych po podniesieniu maski nic nie daje. Gdzies a jeszcze zaczepione a nie iem gdzie. Czyzby trzeba bylo zdjac zderzak?

  2. #2
    Moderator Awatar Rikoo
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Paweł
    Auto
    B16A2 Green Grinde
    Skąd
    S1 Rikoo
    Posty
    8,929

    Domyślnie

    Ja mam 6 gen ale to bylo proste odchylasz nadkole jest tam sruba potem odkrecasz 2 z pod maski i u mnie jeszcze byla jedna pod grille takze musialem zdjac zderzak zeby bylo mi lepiej ale wy nie macie grill wiec niewiem czy ona jest tak jak napisalem mam 6 gen

  3. #3
    --==|Lodzik|==--
    Gość

    Domyślnie

    No jednak trzeba zdjac zderzak

  4. #4
    mufaz
    Gość

    Domyślnie

    Nie trzeba zdejmowac zderzaka,4 na gorze,obok lampy po podniesieniu maski na przednim pasie masz otwory tam sa kolejne dwie nakretki,ostatnie sa po wyjeciu migacza-napewno je przyswiecisz poziomo ida1

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    574

    Domyślnie

    A czy ktos ma jakas instrukcje jak zamontowac projektory glownie chodzi mi o elektryke bo nie zabardzo wiem gdzie niektore kable podpiac.
    Moze ktos mi po krotce opisze jak podlaczyc ringi ? I gdzie wpiac 2 czerwone kable z wiazki elektrycznej ?

    SAJENS

  6. #6
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    Lodzik - pamiętam, że masz te z gładkim szkłem. zapodaj no foty zamontowanych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •