Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Civic 5d MB, przednie lampy od Accord 94-97

  1. #11
    Użytkownik Awatar boomer
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Wawa/Stara Milosna
    Posty
    1,598

    Domyślnie

    Ja kojarze tego civica z czeskiej strony. tyle ze oni lampy tyl przekladali od nowego accorda chyba a te w ogole nie pasuja do naszych bud, Accord 94-97 ksztaltem ma zblizone do naszych i ladniej to wyglada, przod nie pamietam co wrzucali ale fakt pracy od cholery a efekt nie byl za super, jedynie chwalilem naklad pracy. tomi a ty sam robiles czarne wklady? ja mam srebrny lakier i nie jestem pewny czy czarne wklady beda tak fajnie wygladaly. No nic pozostaja mi seryjne

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    oni chyba tylne wstawili od civica coupe tego najnowszego? a moze to byl acord? juz sam nei pamietam, tyl wygladal ok ( pod warunkiem ze jeszcze komus podobaja cie lexusy) a przod to porazka juz bardziej bym byl chyba sklonny wstawic ksenon od astry 2. moz ebyc latwiej i ladniej.

  3. #13
    Użytkownik Awatar tomi
    Dołączył
    Oct 2004
    Imię
    Tomasz
    Skąd
    WN
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    nie ja juz tak mialem to robota poprzedniego wlasciciela , moze i masz racje ze do jasnego moze nie pasowac chociaz... a te lampy co podales do nich link to sa do wersji usa zupelnie inne niz w europejskim accordzie chociaz na pierwszy rzut oka wygladaja podobnie wiec jak byts mial zamiar robic ta przerobke i pasowal bys na europ. lampach a potem czekal na przesylke z usa to pamietaj o tym szczegole. generalnie pomysl fajny chcialbym to zobaczyc, coraz czesciej na ulicach widac autka z lampami od innych aut najczesciej to chyba calibry widze z lampami od punto 2

  4. #14
    Użytkownik Awatar Mystek
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Michal
    Auto
    Accord 2.2 iCTDI
    Skąd
    W-wa
    Posty
    1,767

    Domyślnie

    ostatnimi czasy wszyscy megatunerzy wstawiaja soczewki od punto II :lol: Boomer nie badz gorszy no i chyba najtansze rozwiazanie

  5. #15
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    boomer - nie lampy, a zderzak do 5d
    http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=36856110

  6. #16
    Użytkownik Awatar boomer
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Wawa/Stara Milosna
    Posty
    1,598

    Domyślnie

    Dzieki Pati Napompowany Zderzak do wersja MA przynajmniej tak wynika z opisu choc na zdjeciach widze MB (albo slepy jestem) roznica polega na tym ze MA (do 96) miala oddzielnie maske i atrpae, tzn otwierajac maske atrapa zostawala przy zderzaku, w MB otwierajac maske podnosimy ja z calym grillem.
    Pozostaje przerabiac lampy Przemir podsunal mi niezly pomysl wiec moze cos z tego wyjdzie, jak cos urodzimy to umiescimy fotki

  7. #17
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    znam roznice między MA i MB na fotach jest jak wół poliftingowa czyli taka jak Twoja.
    co tam masz za pomysła z lampionami?

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,568

    Domyślnie

    no dawaj dawaj tego pomysla!!!

  9. #19
    Użytkownik Awatar boomer
    Dołączył
    Jun 2004
    Skąd
    Wawa/Stara Milosna
    Posty
    1,598

    Domyślnie

    Pomysl nie jest w zaden sposob konkretny tzn bedziemy dopiero kombinowac na lampach (znajdzie sie kilka sztuk) i bedziemy myslec na wkladami albo cos w tym stylu, chodzi o to zeby bylo ladnie, estetycznie i dobrze swiecilo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •