Strona 3 z 52 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 520

Wątek: usterki w VII gen

  1. #21
    Użytkownik Awatar graf78
    Dołączył
    Sep 2005
    Skąd
    Kraków
    Posty
    235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Troll
    Moze ktos mi powie co zrobic z tym skrzypiacym sprzeglem?? ..gdzie i czym prysnac
    Sproboj prysnac na oske pedalu sprzegla (nie wiem czy latwo tam dotrzec) Ja sluchalem glosniej radia ale po jamkims czasie przestalo skrzypiec wiec pewnie u ciebie tez przestanie. Pozdrawiam

    [ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 ]
    Cytat Zamieszczone przez kijas
    Bardzo słabe klocki hamulcowe i skrzypienie plastików w drzwiach od samego poczatku. Przy okazji zmiany audio troche mi tam pomajstrowano i jest niby lepiej. Ogolnie jest OK. Klima faktycznie smierdzi jesli jej sie nie używa. Pomagają odświeżacze do klimy.

    Pozd.M
    Jesli chodzi o klocki to moje seryjne nie sa takie zle, ale juz wybralem z katalogu EBC wersje GREEN STUFF koszt kolo 227 pln zmieniam na wiosne, bo seria duzo wiecej niz 20kkm nie wytrzyma (u mnie sa hamulce LUKAS).

    Kijas wlacz klime i jezdzij na wlaczonej caly czas wtedy nic nie smierdzi, nie wiem ile wiecej pali ale tragedii nie ma.

  2. #22
    Użytkownik Awatar Cobweb
    Dołączył
    Nov 2004
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,354

    Domyślnie

    EBC greenów nie polecam - jak się jutro przed południem ogarnę to wkleję foty jak wyglądały po 5 tyś km .... :570:


    EDIT do postów niżej:
    być może akurat twardość tarcz w nissanie była odpowiednio dobrana i red stufy działały ale greeny to dno ...jak je kupiłem to Witek się zaśmiał ze musze często je sprawdzać bo mi się rozpadną (wiadomo jak go potraktowałem :lol a efekt?? oto foteczki: ZONK 1
    ZONK 2

    pozostawiam bez komentarza...
    アダム R ガレージセール

  3. #23
    Użytkownik Awatar Mekintosh
    Dołączył
    May 2005
    Auto
    Civic '04
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez graf78
    Kijas wlacz klime i jezdzij na wlaczonej caly czas wtedy nic nie smierdzi, nie wiem ile wiecej pali ale tragedii nie ma.
    No tak tylko osiągi znacznie słabsze... :?

  4. #24
    Użytkownik Awatar graf78
    Dołączył
    Sep 2005
    Skąd
    Kraków
    Posty
    235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cobweb
    EBC greenów nie polecam - jak się jutro przed południem ogarnę to wkleję foty jak wyglądały po 5 tyś km .... :570:
    Ja jezdzilem nissanem NXem na RED STUFF i starczyly na 6500km ale byly bardzo dobre i nie ruszaly tarcz, ale zgadzam sie ze moga szybko sie konczyc mysle ze greeny wystarczan na dluzej...???

    [ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 ]
    Cytat Zamieszczone przez Mekintosh
    Cytat Zamieszczone przez graf78
    Kijas wlacz klime i jezdzij na wlaczonej caly czas wtedy nic nie smierdzi, nie wiem ile wiecej pali ale tragedii nie ma.
    No tak tylko osiągi znacznie słabsze... :?
    w lecie tak jest slabsza ale w zimie nie czuje roznicy (dziwne) w lecie wylaczam klime jak chce wyprzedzac

  5. #25
    Użytkownik Awatar Kras
    Dołączył
    Jan 2005
    Imię
    Soichiro
    Auto
    Szaraczek
    Skąd
    Zza kiery, zioom :)
    Posty
    4,196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cobweb
    EBC greenów nie polecam - jak się jutro przed południem ogarnę to wkleję foty jak wyglądały po 5 tyś km ....
    U mnie mimo też już około 5kkm i całkiem ostrego użytkowania Greeny sprawują się bardzo dobrze. Ostatnio zdejmowane (z innej, niezwiązanej przyczyny) więc mogłem się dobrze przyjrzeć. Płyn też zmieniłem na 5.1 i jak na razie daje rady.

  6. #26
    Użytkownik Awatar MichalG
    Dołączył
    Jul 2005
    Skąd
    Kutno
    Posty
    69

    Domyślnie

    w lecie tak jest slabsza ale w zimie nie czuje roznicy (dziwne) w lecie wylaczam klime jak chce wyprzedzac
    Bo zimą poniże ~0°C kompresor nie stratuje więć nie ma znaczenia czy przysk świeci Ci na zielono czy nie - klima i tak nie działa, a że już długo nie działa to i nie śmierdzi (zdążyła sie przewentylować). Daltego również zimą nie czujesz żeby klima cos mocy zabierała.

    Jeżeli latem będziesz wyłaczał klimę jakieś 1 do 2 minut przed wyłaczeniem dmuchawy to tez nie będzie smierdzieć - to jest cecha każdej klimy. Jeśli wyłączysz klimę wcześniej, to nadmuch zdązy wysuszyć wymiennik ciepła, jeśli tego nie zrobisz, skropli Ci sie tam sporo wody (dlatego bywają kałuże pod samochodem z klimą latem po postoju), ta woda zostaje w obudowie wymiennika (ile wyleci przez odpływ tyle wyleci) ale sporo zostaje - i grzybki rosną :grin:

  7. #27
    Użytkownik Awatar Toms
    Dołączył
    Nov 2004
    Imię
    Tomek
    Auto
    Vectra C GTS OPC 1.9CDTI
    Skąd
    Kraków
    Posty
    466

    Domyślnie

    co do skrzypiacego sprzegla to problem pojawil sie od 6 gen ze na zimnym skrzypie a jak sie bardzo rozgrzeje to juz jest oki.... w 5 gen nie bylo takiego problemu.....

  8. #28
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    w 5gen tez potrafi sobie zaskrzypiec...

  9. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2005
    Imię
    Marcin
    Auto
    Ap1
    Skąd
    warszawa
    Posty
    34

    Domyślnie

    a wiec zaczne i ja swoje nieupodobania co do cifa moj ma przejechane 8700 wytarly sie elementy radia przy galeczce glosnosci ze srebrnego na kolor czarny ale to malo warzne jestempalaczem papierosow wie c urzywam popielniczki ktora sie wytyrala jak szmata wyupada i prawie wogole nie trzyma jesli chodzi o zawieszenie mam jakies watpliwowsci tak jak kolega wspomnial ze przy najazdach na muldy wali cos w zawieszeniu klocki seryjne przy ostrej jezdzie powiedzialy mi kaput sa ku wyczerpaniu bo zaczyna mi pisczzec wkolkach i to by bylo chyba na tyle a i dziwnie mi pali ten samochod bo 11l 12 oczywiscie mowie o delikatnej chloscie i kreceniiu po obrotach bede reklamowal hehe a tak wogle jest ok pozdro dla was

  10. #30
    Użytkownik Awatar graf78
    Dołączył
    Sep 2005
    Skąd
    Kraków
    Posty
    235

    Domyślnie

    a i dziwnie mi pali ten samochod bo 11l 12 oczywiscie mowie o delikatnej chloscie i kreceniiu po obrotach bede reklamowal hehe a tak wogle jest ok pozdro dla was[/quote]

    12 mi tez spalil kiedys ale wiecej sie nie da 1.6 e-vtec (chyba )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •