Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Civic 2009- lifting

  1. #1
    Użytkownik Awatar Hultay WRC
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Arni
    Auto
    F1 R26(ex EP3)
    Skąd
    pow. Siedlce
    Posty
    255

    Domyślnie Civic 2009- lifting

    Witam. Mam nadzieję że wątek jest w odpowiednim miejscu, myślałem o HP, ale tu mamy dział o 8 gen. Jak do tej pory nie widziałem na forum zainteresowania nowym modelem po liftingu. Poszukałem troszkę co sie zmieniło w odmłodzonym Civicu:
    http://www.samochodyswiata.pl/viewto...st=0&sk=t&sd=a

    Z tego co mnie cieszy: najsłabszy silnk się wzmocni, poprawą jaość wnętrza, multimedia

    http://www.autocentrum.pl/go/41__Hon...430206630.html

    Poprawili podobno delikatnie Type R

    Jak myślcie, czy pozbędą się tych wkurzających drobiazgów? Sam marzę o tym aucie i mam zamiar go kupic jako następny (tyle że używany) ale obawiam się że japońska jakość już nie jest taka sama (bo produkcja w UK...). Mam nadzieję że popraili jakośclaieru. Skoro tak szybko wprowadzili lifting, to może w pewnym sensie przyznają sę do blędów i chcą je szybko naprawić.

    Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe info to chętnie poczytam, noe fotki mile widziane. Ciekawe kiedy pojawi się w Polsce?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Awatar semri
    Dołączył
    May 2007
    Auto
    R18A2 HB 5D NHB
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    343

  3. #3
    Użytkownik Awatar noso
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Przemek
    Auto
    Honda Civic 08 Executive
    Skąd
    Gdynia /Elbląg
    Posty
    123

    Domyślnie

    Z tego co mnie cieszy: najsłabszy silnk się wzmocni, poprawą jaość wnętrza, multimedia


    Z tą jakościa wnętrza to bez przesady.... tym bardziej ze ma byc tapicerka zwykla tkanina zamiast weluru...

  4. #4
    Użytkownik Awatar Sagi80
    Dołączył
    Oct 2008
    Auto
    Civic Sport 1.8 5D 2008
    Skąd
    Ząbki k/Warszawy
    Posty
    312

    Domyślnie

    Z kupnem lepiej się wstrzymaj. Na pocątku pewno znów będzie trochę chorób wieku dziecięcego jak w Civikach z 2006 roku...

  5. #5
    Użytkownik Awatar luckie
    Dołączył
    Jul 2008
    Auto
    BMW G30 Alfa 916 S
    Skąd
    Bawaria
    Posty
    840

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sagi80 Zobacz posta
    Z kupnem lepiej się wstrzymaj. Na pocątku pewno znów będzie trochę chorób wieku dziecięcego jak w Civikach z 2006 roku...
    Chyba raczej nie. Lifitingi eliminuja takie choroby.
    Ale w civicu w zasadzie zaszly kosmetyczne zmiany, trudno powiedziec na ile poprawili proces produckji... lakierem by sie zajeli a nie dziurki w grillu wymyslaja.

  6. #6
    Użytkownik Awatar Hultay WRC
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Arni
    Auto
    F1 R26(ex EP3)
    Skąd
    pow. Siedlce
    Posty
    255

    Domyślnie

    W takim razie skoro jest już wątek, to bardzo proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie postów do drugiego wątku sorki

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11

    Domyślnie

    Byłem dziś w salonie. Nowe Civici mają wprowadzić od grudnia, natomiast cena np. przy Type-S Plus wzrasta do 75900.

  8. #8
    Użytkownik Awatar cbr1100xx
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Wojtek
    Auto
    CIVIC TYPE-S 2008
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    97

    Domyślnie

    Mnie osobiście się nie podoba nowy grill, i nie żałuje że nie czekałem na wersje po liftingu bo jak widze to fajerwerków nie ma, i sie nie dziwie, ponieważ ten samochód sam w sobie wygląda świetnie i nie trzeba w nim nic zminiać, ale to jest oczywiście moje zdanie

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Auto
    Civic VIII 5d 1.8 SPORT
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    354

    Domyślnie

    Zewnątrz-słabszy
    Wewnątrz-na plus: ipod i czujnik ciśnienia w oponach-fajnie

  10. #10
    Użytkownik Awatar Hultay WRC
    Dołączył
    Oct 2008
    Imię
    Arni
    Auto
    F1 R26(ex EP3)
    Skąd
    pow. Siedlce
    Posty
    255

    Domyślnie

    Ok to może kontynuujmy temat tutaj. Postaram się niedługo obejrzeć poliftowego Civica. Co do multimediów to te same rozwiązania są pewnie w Accordzie, którego miałem okazje testować. Wejście USB AUX jest rewelacyjne, można z pendrive'a słuchać muzyki, zmieniać ścieżki, czytać tytuły, super. Tego mi w Civicu brakowało. No i jeszcze jeden plus- Type S będzie malowany jak Type R, chodzi mi o te czarne listwy pod zderzakiem. Fajnie dopóki nie oberwiemy ich :P.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •