Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: malowanie felg

  1. #1
    Użytkownik Awatar RDK
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Radek
    Auto
    SiR II
    Skąd
    Miasto Aniołów
    Posty
    6,624

    Domyślnie malowanie felg

    oczywiscie z gory zaznaczam ze szukalem ale ciezko bylo znalesc takie wyrazenie albo znalazlem 5434 wyniki czy cos takiego

    chciałbym kupic jakies felgi i je pomalowac na bialo, i teraz pytanie...
    - czym to sie robi, jaką farbą?
    - czy to sie wogole robi?
    - samemu czy sa miejsca gdzie to robią?
    - czy koszt wydany na felgi i farbę (moze jest jakas specjalna) bedzie rowny zakupowi nowej oryginalnie białej felgi?
    - chce zalożyc do swojej niebieskiej hondzi bo chce isc w strone JDM, czy uwazacie ze to jest dobry pomysl z tymi bialymi felgami? jak to widzicie?
    - jesli kupic origanlnie białe to co polecacie?

    dziekuje pozdrawiam

    czytał: Lucjan Szołański

    mam nadzieje ze w dobrym miejscu zalozylem temat, jak nie to niech ktos bedzie zyczliwy i przeniesie mi tam gdzie trzeba

  2. #2
    Użytkownik Awatar delSol
    Dołączył
    Jul 2005
    Auto
    за&#10
    Skąd
    WWA
    Posty
    1,466

    Domyślnie Re: malowanie felg

    Cytat Zamieszczone przez RDK
    oczywiscie z gory zaznaczam ze szukalem ale ciezko bylo znalesc takie wyrazenie albo znalazlem 5434 wyniki czy cos takiego

    chciałbym kupic jakies felgi i je pomalowac na bialo, i teraz pytanie...
    - czym to sie robi, jaką farbą?
    - czy to sie wogole robi?
    - samemu czy sa miejsca gdzie to robią?
    - czy koszt wydany na felgi i farbę (moze jest jakas specjalna) bedzie rowny zakupowi nowej oryginalnie białej felgi?
    - chce zalożyc do swojej niebieskiej hondzi bo chce isc w strone JDM, czy uwazacie ze to jest dobry pomysl z tymi bialymi felgami? jak to widzicie?
    - jesli kupic origanlnie białe to co polecacie?

    dziekuje pozdrawiam

    czytał: Lucjan Szołański

    mam nadzieje ze w dobrym miejscu zalozylem temat, jak nie to niech ktos bedzie zyczliwy i przeniesie mi tam gdzie trzeba

    Ja kiedys malowalem felgi sprayem... do felg
    Kupiony w jakims motoryzacyjnym

    Roboty troche bylo bo po pierwsze trzeba bylo kazda z nich ladnie oczyscic i zmatowic coraz to drobniejszym papierem sciernym, nastepnie ladnie owinac opone tasma, odtluscic cala felge no i rzystapic do malowania

    2 warstwy owego magicznego sprayu do kol oraz na koniec warstwa bezbarwnego i wyszlo naprawde bardzo ladnie.
    Auto na tych felgach przejezdzilo 4 lata w tym rowniez zimy i nic z lakierem sie nie dzialo wiec moge wnosic ze udalo mi sie to zrobic calkiem solidnie

    Sa na pewno miejsca gdzie Ci to zrobia tylko ze tak wyszlo mnie to jakies 150 pln za 4 felgi... i mam wrazenie ze punkt sie tym zajmujacy krzyknie wiecej

    Co do niebieskiej H z bialymi felgami to niektore wygladaja fajnie ale... w duzej mierze imho zalezy to od modelu felgi... jak masz brzydka felge to lepiej chyba sprzedac i kupic cos ladniejszego, niekoniecznie bialego

    A wogole to niebieskie H najladniej wygladaja na antracytowych kolach a nie bialych

  3. #3
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    Kenny malował u mojego znajomego komplet felg i wyszło go chyba 2 stówy z materiałami i robotą

  4. #4
    Użytkownik Awatar Pati
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Patryk
    Auto
    555 Blue GC8
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6,529

    Domyślnie

    falgi najlepiej odac do zakladu malującego proszkowo - tam felge wypiaskują, uzupełnią ewentualne braki i pomalują piecowo. powłoka jest łądniejsza i trwalsza niż malowana szprajem. szukaj zakładów malujących proszkowo.

  5. #5
    Użytkownik Awatar RDK
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Radek
    Auto
    SiR II
    Skąd
    Miasto Aniołów
    Posty
    6,624

    Domyślnie

    podziekował
    a co stylu, jak myslicie dobry pomysl? czy lamerski?
    wydaje mi sie ze dobry... :roll:

  6. #6
    Użytkownik Awatar ppm702
    Dołączył
    Apr 2005
    Imię
    Piotr
    Auto
    Civic EJ9 Kanarek
    Skąd
    Kobyłka/Turów
    Posty
    9,054

    Domyślnie

    biała może być ok, ale tu duzo zależy od wzoru felgi. Jedne wyglądają dobrze białe, a inne wręcz paskudnie. Jak masz jakieś pomysły to zapodaj foty i może znajdzie się ktoś, kto w VT zrobi Ci je na biało

  7. #7
    Użytkownik Awatar RDK
    Dołączył
    Oct 2005
    Imię
    Radek
    Auto
    SiR II
    Skąd
    Miasto Aniołów
    Posty
    6,624

    Domyślnie

    swietny pomysl
    musze sobie obrac za cel jakis model, najlepiej chyba uzywki zebym nowych felg nie katował... jak obadam cos to wrzuce

  8. #8
    Użytkownik Awatar Mystek
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Michal
    Auto
    Accord 2.2 iCTDI
    Skąd
    W-wa
    Posty
    1,767

    Domyślnie

    kiedys speedline mial fajne biale felgi poszkukaj :wink:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •