Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 281 do 283 z 283

Wątek: 1.4i 75KM D14A3

  1. #281
    Użytkownik Awatar gb
    Dołączył
    Jul 2005
    Skąd
    żory
    Posty
    25

    Domyślnie

    masz procedury w http://www.hondapl.org/ było juz opisywane więc przejzyj to dobrze co i jak i w jakich modelach .Jeśli ma ktos ochote na księżkę OBSŁUGI CIVIków w pdf to tylko na emaila bo ma 24 Mega a nie wiem jak tu wstawić i czy wogóle można . Pozdrawiam i życze miłej lektóry :P

  2. #282
    Użytkownik Awatar tecno
    Dołączył
    Apr 2006
    Imię
    tecno
    Auto
    inne
    Skąd
    www.tecnogarage.com
    Posty
    142

    Domyślnie

    ja doczytalem do 6 strony i szlag mnie prawie trafil nikt nie udzielil jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie a kazdy probuje byc geniuszem. Osobiscie jezdze D16Z2 w ED7 ale zakupilem ostatnio D14A3 i ta wersja ma 75 KM i ani grama wiecej! dowiedzialem sie ostatnio od kumpla ze znalazl tu temat gdzie opisane jest zwiekszenie mocy wlasnie z 75 na 90 KM. Ustalilem juz to ze do kweitnia 98 wystarczy wyjecie zweżenia i restart kompa. Akurat w to wierze bo mam mocno zgrzebane Z2 i wiem ze kompa trzeba oswoic z wiekszymi dawkami itp. Czy ktos ma silnik D14A3 i zrobil tylko to co napisalem w kilku zdaniach powyzej oraz czy to na prawde dalo rezultaty - nie licze moze na skok +15 KM ale czy widac rezultat - prosze o wypowiedz osoby ktore to praktykowaly, a nie ktore uslyszaly to od kolegow specow, nadwornych mechanikow itp

  3. #283
    Członek honorowy SCKP Awatar LIO
    Dołączył
    Jun 2004
    Imię
    Piotr
    Auto
    ŚMIGŁO
    Skąd
    Sulejówek
    Posty
    16,430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tecno
    ja doczytalem do 6 strony i szlag mnie prawie trafil nikt nie udzielil jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie a kazdy probuje byc geniuszem
    bo wlasnie przez takich jak ty ten temat ma tyle stron, zamiast o polowe mniej
    odpowiedzi padly juz w tym temacie
    przeczytaj go do konca, a jak trzeba to drugi raz od poczatku, a jak dalej nie bedziesz wiedzial, to jezdzij z tymi 75 konmi, bo rece juz opadaja. Opini uzytkowników tych aut, któzy zrobili ten zabieg oraz opisali w tym temacie swoje wrazenia, tez nie brakuje
    ten temat jest w FAQ,a tutaj nie ma juz nic do dodania.
    SPPJ Member

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •