Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem Olej :((

  1. #1
    Użytkownik Awatar acerosss
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Rafał
    Auto
    a4 b6
    Skąd
    Olkusz
    Posty
    514

    Domyślnie Problem Olej :((

    wiem ze bylo juz pare tematow na forum ale chce sie czegos jeszce dowiedziec!

    Sprawdzalem dzisaj olej a na bagnecie sucho!! tylko na cieplym silniku troche wczesniej jezdzilem!
    (jutro rano sprawdze raz jeszcze) rozrzad robilem razem z olejami jakies 1,5 miesiaca temu 10w40 polsyntetyk MOBIL i lubie dosc ostroo go pokrecic ( 6tys mowa o coupe D16Y7 i tez nie zauwazylem zeby kopcil wyciekow nie ma a silnik cichutko i rowno pracuje!
    a druga sprawa to jakos dziwnie mam zakrzywiony na koncu bagnet jakby lekko profilowany nie wiem czy tak ma byc ????i moze on zle pokazuje stan faktyczny oljeu???
    przebieg 120 000km

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    6,430

    Domyślnie

    cos mi mowi ze zaraz ci to zamkna ... czego oczekujesz - standard albo cieknie albo pali - zobacz miske od spodu czy jakas pogieta nie jest. spojrz czy zaciekow nie ma itd. prostowales ten bagnet ?

  3. #3
    Użytkownik Awatar acerosss
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Rafał
    Auto
    a4 b6
    Skąd
    Olkusz
    Posty
    514

    Domyślnie

    wlsanie nie ma zadnych wyciekow i miska tez jest slucha a bagnet juz taki byl od nowosci wiec powinien chyba byc prosty a nie pokrecony?

  4. #4
    Użytkownik Awatar yautja
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Tomek
    Auto
    Lexus IS200
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,371

    Domyślnie

    Postaw na prostym i poczekaj, aż silnik wystygnie. Sprawdź poziom rano. Na ciepłym silniku nie zmierzysz poprawnie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Imię
    Jurek
    Auto
    Fajne
    Skąd
    Cieszyn
    Posty
    417

    Domyślnie

    w Hondach tak jest ze strasznie długo scieka olej, mi na nagrzanym silniku po godzinie stania pokazywało ledwo połowe, rano 3/4. postaw na noc i sprawdz rano, taki urok Hond

  6. #6
    Użytkownik Awatar acerosss
    Dołączył
    Aug 2008
    Imię
    Rafał
    Auto
    a4 b6
    Skąd
    Olkusz
    Posty
    514

    Domyślnie

    nom i sprawdzilem i wyprostowalem ten bagnet i juz lepiej wskazuje ale chyba i tak go troche ubylo jeszce dokladnie musze sie temu przyjzec

  7. #7
    Użytkownik Awatar skolopendra
    Dołączył
    Jun 2006
    Imię
    ダレ
    Auto
    Ej9-B18 T
    Skąd
    nowa huta
    Posty
    10,452

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez acerosss Zobacz posta
    nom i sprawdzilem i wyprostowalem ten bagnet i juz lepiej wskazuje ale chyba i tak go troche ubylo jeszce dokladnie musze sie temu przyjzec

    byle kiedyś nie było już za późno

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •