Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 114 z 114

Wątek: skrzynia Hybrydowa

  1. #111
    Użytkownik Awatar kamil39
    Dołączył
    Dec 2011
    Imię
    kamil
    Auto
    EG5
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3,643

    Domyślnie

    No wlasnie, z d15z3 byly 1m- a tam przelozenie 3,722 i biegi ciulato zestoniowane

  2. #112
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Darek
    Auto
    Jakieś tam EJ2 :P
    Skąd
    Lbn/Lkr
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cześć,
    Może nikt mnie nie zabije za odkopanie tematu i być może banalne pytania.
    Jestem w trakcie rozbierania dawcy na hybryde. Skrzynia L3. Docelowo usiądzie w d16z6 z fd 4.4

    1. 3 i 4 bieg do wyjęcia tzn. zębatki parami ? Z walka sprzęgłowego i głównego? (to raczej logiczne, ale nie jestem mechanikiem więc wolę się upewnić)

    2. Co do obróbki 4biegu zebrałem takie info: zębatka z wałka sprzęgłowego powiększyć średnicę otworu o 1-2mm od strony synchronizatora na głębokość ok. 7.8mm.
    0.4mm do zebrania z wysokości, żeby zębatka mogła obracać się po skręceniu? - tego stwierdzenia nie rozumiem. Wysokość zębatki to będzie z któręj strony?

    3. Synchronizatory. Jeśli, któryś będzie w lepszym stanie w L3 niż w mojej s40, można przełożyć z L3 do S40? (pewnie się okażę, jak rozbiorę s40 hehe)

    Z góry dzięki !!

    @edit
    S40 rozebrana i juz wszystko jasne. Postaram się wrzucić zdjęcie przed u po toczeniu

    @edit
    Po lewej 4bieg c5g, po prawej L3 z crx. Przed i po toczeniu. Z wysokości 0.4mm, głębokości niechcący więcej niż trzeba, ale chyba nie jest to problemem bo skrzynia póki co działa.


    Tutaj powód toczenia. Na wałku głównym przed i po toczeniu.
    Ostatnio edytowane przez Drix ; 08-01-20 o 01:54

  3. #113
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2019
    Auto
    EJ6 D15Z6
    Skąd
    3 miasto
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam, a czy ktoś może mi napisać jaką ma prędkość na 3 i 4 biegu przy 2/3 tyś obrotów? Chciałbym porównać do mojej gdzie mam fd 4.25

  4. #114
    Użytkownik Awatar radzio73
    Dołączył
    Feb 2018
    Imię
    Radek
    Auto
    EJ6 - d15z8
    Skąd
    Włocławek
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DSOS_vol2 Zobacz posta
    Witam, a czy ktoś może mi napisać jaką ma prędkość na 3 i 4 biegu przy 2/3 tyś obrotów? Chciałbym porównać do mojej gdzie mam fd 4.25
    Tu jest wątek i tabelki
    http://civic5g.pl/viewtopic.php?t=1022

    Pamiętaj tylko że obrotomierz zazwyczaj pokazuje wyższe obroty i trzeba na to wziąć poprawkę
    Ostatnio edytowane przez radzio73 ; 08-06-19 o 11:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •