Witam, mam mega problem z swoim ep3.
Problem jest taki ze auto przestało reagować z pilotem, centralny nie działa oraz po włożeniu kluczyka do stacyjki zaczął migać immo i auto nie chce odpalić.
Zdarzało się już to w tym aucie to raz na ruski rok i wystarczyło wykonać po prostu kodowanie pilota (procedura 4x zapłon, przycisk zablokuj/odblokuj na pilocie) i auto odzywalo.
Natomiast teraz niestety to nie działa i auto jest uziemione. Pilot jest sprawny, bezpieczniki tez. Po przeszukaniu archiwalnych tematow doczytałem ze problem tkwi w jakims module, który znajduje się za skrzynka bezpieczników pod kierownica i ze jakis mechanik ogarnął temat.
Czy ktoś spotkał się z tym problemem, wie o który moduł chodzi, jak on wygląda albo nr katalog części zna?
Wczesniej znalazłem moduł pod kierownicą Honda ASSY Security 39880-S6A-E01, który po podmianie i po próbie kodowania niestety nic nie dało.
Auto zostawiłem u elektryka, elektryk postawił diagnozę ze jest to komp silnika (nr czesci katalogowej: 37820-PRA-E02) ale nigdzie tego sterownika się nie da już dorwać. Kiedyś był na alledrogo z kompletem startowym typu stacyjka klucz itp więc pewnie by to pomogło.
Moze ktos zna jakiegos elektryka, który ogarnął ten temat i moze byłby mozliwy kontakt? W Trójmieście ekipa Hondziarska rozkłada ręce.
Bardzo proszę o pomoc bo juz tracę nadzieje ze moja ep3 przestanie jeździć