Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Napięcie ładowania i osłony przeciwbłotne tył w MB2 99

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Imię
    Krzysiek
    Skąd
    Łódź
    Posty
    133

    Question Napięcie ładowania i osłony przeciwbłotne tył w MB2 99

    Hej,

    mam taki problem że gdy jest bardzo gorąco to napięcie ładowania potrafi nawet spadać do 12V(wiem jakie jest gdyż mam podgląd na żywo przez ukp) pomimo że na alternatorze jest poprawnie trochę powyżej 14V. Masy przeczyszczone, kable łączące budę z silnikiem też ale problem dalej występuje, czy wiece jak temu zaradzić?

    Druga sprawa to przegnite osłony przeciwbłotne hamulców tył szukałem w necie ale nigdzie nie widzę aby były dostąne, wiecie gdzie to można dostać?

  2. #2
    Użytkownik Awatar Guscioren
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Artur
    Auto
    Mb6 b18c4
    Skąd
    WND
    Posty
    3,220

    Domyślnie

    Przegnite osłony przeciwbłotne tył? Szczerze nie wiem o co chodzi. Z gotowych blach na tył to masz tylko repy tylnych błotników i nic więcej.

  3. #3
    Użytkownik Awatar MM63
    Dołączył
    May 2012
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3
    Skąd
    SKL
    Posty
    7,407

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Guscioren Zobacz posta
    Przegnite osłony przeciwbłotne tył? Szczerze nie wiem o co chodzi. Z gotowych blach na tył to masz tylko repy tylnych błotników i nic więcej.
    Chodzi pewnie albo o osłony tarcz, albo osłony zacisków.
    Czeba szukać na rynku wtórnym, o ładne będzie ciężko.

  4. #4
    Użytkownik Awatar MichałCK
    Dołączył
    Jul 2012
    Imię
    Michał
    Auto
    MB1 D16Y2
    Skąd
    Kielce
    Posty
    2,505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychu39 Zobacz posta
    Hej,

    mam taki problem że gdy jest bardzo gorąco to napięcie ładowania potrafi nawet spadać do 12V(wiem jakie jest gdyż mam podgląd na żywo przez ukp) pomimo że na alternatorze jest poprawnie trochę powyżej 14V. Masy przeczyszczone, kable łączące budę z silnikiem też ale problem dalej występuje, czy wiece jak temu zaradzić?

    Druga sprawa to przegnite osłony przeciwbłotne hamulców tył szukałem w necie ale nigdzie nie widzę aby były dostąne, wiecie gdzie to można dostać?
    Wynik napięcia ładowania z UKP jest przekłamany przynajmniej u mnie w starszej wersji 2.5, najczęściej pisze ok 13.7V - 13V więc tym się nie sugeruje. gdzie mierząc napięcie bezpośrednio na akumulatorze jest 14.42V

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Imię
    Krzysiek
    Skąd
    Łódź
    Posty
    133

    Domyślnie

    Chodzi o osłony tarcz, u mnie mam tak podpięte ze wskazania z ukp pokrywają się z tym co na aku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •