Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Centralny zamek, nowy pilot Civic Vii EP1

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    9

    Domyślnie Centralny zamek, nowy pilot Civic Vii EP1

    Witam, ostatnio przestał mi działać centralny z pilota, w środku przez przełącznik w drzwiach kierowcy wszystko działa, do tego na pilocie nie miga ta dioda w małej dziurce pod przyciskami, wcześniej wydaje mi się że migała przy każdym naciśnięciu. Oczywiście baterie wymieniane dwa razy na dwie rozne nowe, obudowa pilota rozebrana i plytka czyszczona izopropanolem, nic to nie dało. Jak wygląda kwestia wymiany takiego pilota, czy to w tym tkwi problem?

  2. #2
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,119

    Domyślnie

    Jeśli jest to oryginalny produkt Hondy, to są firmy które dorabiają piloty, ale tylko do oryginalnych produktów montowanych w fabryce przy składaniu samochodu.
    Jeśli jest do centralny zamek dokładany przez Ciebie/poprzedniego właściciela to masz opcję albo dotarcia do producenta i tam ewentualnie próby zamówienia/zakodowania nowego pilota, albo naprawa pilota.
    Przerabiałem jakiś czas temu temat, bo padł mi microswitch odpowiedzialny za otwieranie drzwi. Pilot zamykał drzwi za każdym razem, a otwierał za którymś razem jak mu się chciało. Skończyło się na wymianie microswitcha w firmie naprawiającej piloty od centralnych zamków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •