Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Civic 7 sport 1.6 (2005) - swirujace kontrolki i utrata wspomagania

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    3

    Domyślnie Civic 7 sport 1.6 (2005) - swirujace kontrolki i utrata wspomagania

    Witam,

    Około 2-3 sekundy po odpaleniu silnika zapalają się kontrolki hamulca ręcznego, abs, poduszki powietrznej oraz EPS (ta ostatnia miga bardzo szybko) i odcina wspomaganie kierownicy.

    W zeszły czwartek odebrałem auto po odnowieniu powłoki lakierniczej, zostawiłem je w garażu i nie jeździłem od tamtej pory - problem pojawił się dziś po odpaleniu. Może zalali coś przy czyszczeniu? Macie jakiś pomysł gdzie szukac usterki?

    update: Zauważylem, że kiedy włączam klimatyzacje kontrolki gasna i wspomaganie wraca.
    Ostatnio edytowane przez Damianke ; 03-03-21 o 12:59

  2. #2
    Użytkownik Awatar login
    Dołączył
    May 2010
    Imię
    Tomek
    Auto
    JHMEJ9 hb D14Z1/Z2
    Posty
    5,157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Damianke Zobacz posta
    Witam,

    Około 2-3 sekundy po odpaleniu silnika zapalają się kontrolki hamulca ręcznego, abs, poduszki powietrznej oraz EPS (ta ostatnia miga bardzo szybko) i odcina wspomaganie kierownicy.

    W zeszły czwartek odebrałem auto po odnowieniu powłoki lakierniczej, zostawiłem je w garażu i nie jeździłem od tamtej pory - problem pojawił się dziś po odpaleniu. Może zalali coś przy czyszczeniu? Macie jakiś pomysł gdzie szukac usterki?

    update: Zauważylem, że kiedy włączam klimatyzacje kontrolki gasna i wspomaganie wraca.
    http://civicklub.pl/forum/showthread...ic-Klub-Polska!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wyglada na to, ze to problem z akumulatorem. Po wymianie dam znac czy pomoglo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •