Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: wkład/płyta bagażnika Civic EM2 02r 1.7vtec??

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Imię
    Robert
    Auto
    1.4is ma8
    Posty
    28

    Unhappy wkład/płyta bagażnika Civic EM2 02r 1.7vtec??

    Hello! Cześć ! Czołem!
    Dawno mnie tu nie było moi mili zajawkowicze ;3 Ale nadszedł czas aby o coś zapytać :P

    Moja Hanka VII EM2 1.7vtec 02r

    Czy ma ktoś z was może jakiś projekt/wymiary wkładu bagażnika kryjącego zapas? Moja płytka odchodząc niestety w spadku nie zostawiła mi swoich wymiarów... (długa historia ;D). A zachciało mi się wycięcia nowej dobrze dopasowanej i zaprojektowanej pod suba i wzmak tak abym mógł bagażnik zmienić raz w pakowny na urlopik a innym razem pod audiofilskie zachcianki. Projektem rozmieszczenia złączek,wzmaka, kabli..bla bla....zajmę się sam, ale bardzo potrzebuję dokładnych wymiarów oryginalnej płyty Możliwość wycięcia itp. mam gdyż pracuję w stolarni ;D Sam bym ściągnął wymiary z bagażnika ale boję się o dokładność.. u wujka google i w naszej kochanej wyszukiwarce szukałem niestety nic konkretnego nie znalazłem :C
    Help Me Please!

  2. #2
    Użytkownik Awatar BączekEM2
    Dołączył
    Apr 2021
    Imię
    Bartosz
    Auto
    Honda Civic EM2 D1
    Skąd
    Łódź
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć, jeśli dalej potrzebujesz wymiarów mogę ci przesłać moją starą "szmatę" z której ja docinałem półkę do bagażnika. Wyszła mega, ale żeby bezproblemowo ją wyciągać, trzeba założyć zawiasy na uszach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •