Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nazwa radia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2020
    Posty
    1

    Domyślnie Nazwa radia

    Witam,
    Posiadam Hondę Civic VI gen wyprodukowaną w 96 roku. Miałem do niej kiedyś radio oryginalne, które dobre 15 lat temu wymieniłem (stare się zepsuło). Ponieważ od pewnego czasu zabrałem się za odrestaurowanie wysłużonego autka, to chciałbym wrócić do oryginalnego radia. Tylko, że.. nie mogę nigdzie znaleźć informacji jaki to w ogóle był model.

    Podpowiem tylko tyle, że miało drewniane wstawki takie jak na desce rozdzielczej, a kasety wkładało się dopiero po wyjęciu przedniego panelu. Z ciekawostek, to pamiętam jeszcze, że miało opcję zmiany koloru wyświetlacza pomarańczowy/zielony, czym nieźle się jarałem jako nastolatek Wydaje mi się, że to było SONY... ale głowy sobie uciąć nie dam.

    Ktoś pamięta? Ktoś zna dokładną nazwę? Ależ bym sobie to podświetlenie pozmieniał...

    Dawid

  2. #2
    Użytkownik Awatar Radzyn
    Dołączył
    Dec 2014
    Imię
    Tomasz
    Auto
    MB2 '99 D14Z4
    Skąd
    WWL
    Posty
    3,373

    Domyślnie

    Jeśli to radio było na wyposażeniu/akcesoryjne civika MA/MB/MC (czyli 5 drzwi albo kombi) to użytkownicy @lookaty albo @MM63 wyrecytują nazwę, numer seryjny, kod do odblokowania, a nawet numery kodu kreskowego. I to po wyrwaniu z głębokiego snu!

  3. #3
    Użytkownik Awatar MM63
    Dołączył
    May 2012
    Imię
    Young Buck
    Auto
    911 GT3
    Skąd
    SKL
    Posty
    7,407

    Domyślnie

    Ja tylko powiem że jak chcesz takie zdobyć korzystając z polskich portali ogłoszeniowych, to raczej nic Ci z nazwy modelu.
    Szukaj wpisując po prostu "radio honda" albo "radio civic". Znajdziesz tak nawet rzadkie topowe modele, oczywiście przy odrobince szczęścia :>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •