Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Jaką pianownicę ręczną i gotowy zestaw do mycia auta polecilibyście

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    80

    Domyślnie Jaką pianownicę ręczną i gotowy zestaw do mycia auta polecilibyście

    Jestem całkowicie początkującym w dziedzinie auto detailingu - właściwie to jeszcze nie zacząłem praktykować Za 3 tygodnie robię polerkę lakieru u gościa, który zrobi to naprawdę fachowo i porządnie. Do tej pory auta myłem po swojemu i bez żadnego pojęcia o właściwym myciu - czyli źle, rysując lakier i popełniając szereg innych błędów. Do myjni bezdotykowej mam 20 km więc mycie na myjni bezdotykowej i późniejsze kończenie etapów w domu gdy auto się z powrotem zakurzy podczas powrotu to bezsens. Teraz wiem, że najpierw ma być piana aktywna, później mycie szamponem z odpowiednią rękawicą, docieranie specjalnym ręcznikiem i ewentualne woskowanie co jakiś czas. Jako początkujący chciałbym poprosić was żebyście dali mi jakiś gotowy link z zestawem kosmetyków z ręcznikiem, rękawicą, pianą aktywną itp. Wiadro z separatorem pewnie kupiłbym oddzielnie. Jaką również polecilibyście pianownicę do samochodu oby tylko w miarę rozsądnych cenach? Czy pianę nakładam na wcześniej nie spłukany brud i na suche auto? W ogóle co ile myć samochód żeby brud nie wpływał i nie reagował negatywnie na lakier?
    Ostatnio edytowane przez berserker1 ; 31-10-20 o 09:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •