Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Honda Civic V Coupe - Problem z elektryką

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2020
    Imię
    Adrian
    Auto
    Honda Civic V EJ2
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie Honda Civic V Coupe - Problem z elektryką

    Witam

    Mam dość dziwny problem z elektryką radia, a mianowicie radio nie podaje dźwięku do głośników. Na początku myślałem że to wina przejściówki z oryginalnej kostki hondy na ISO (https://allegro.pl/oferta/kostka-iso...-98-5803607552) bo moja była w opłakanym stanie, ale po jej wymienieniu problem jest nadal taki sam. Co dziwne, jeśli wyjmę brązową kostkę z radia i podepnę ją jeszcze raz to wszystko działa i jest normalnie dźwięk do momentu zgaszenia zapłonu (czyli do półki radio się nie wyłączy). Sprawdzałem to też na innym radiu i problem jest identyczny więc myślę że to może być wina elektryki radia, ale gdzie dokładnie szukać problemu i co to dokładnie może być? Jakieś zwarcie ?

    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Awatar alienek
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Kamil
    Auto
    HR-V GH3 + D16W4
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    396

    Domyślnie

    pierwsze należy sie przywitać.. pozatym jakie to radio ?? a po 3cie instrukcja auta i rozpiska pinów do sprawdzenia względem przejsciówki, po 4 masz gdzie spięty przewód MUTE -> zazwyczaj używa się go jako sterowanie wyjscia nawigacji lub telefonu ( komunikat glosowy nawigacji wycisza radio żeby uslyszec informacje, lub przychodzi rozmowa poprzez np. dodtakowy moduł bluetooth i tez wycisza radio ) aha jest on czesto koloru różowego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •