Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Trzeszczące elementy wnętrza w Civicu X

  1. #1
    Użytkownik Awatar masu80
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    29

    Domyślnie Trzeszczące elementy wnętrza w Civicu X

    Witam, czy ktoś spotkał się z trzeszczącą deska rozdzielczą, trzeszczenie występuje u mnie na nierównej drodze, dochodzi jakby z okolicy schowka oraz w okolic tunelu środkowego. Próbowałem opróżnić schowek, bez skutku. Trzeszczenie pojawia się szczególnie w chłodne dni. Zaczyna mnie to irytować. Jeśli ktoś zaobserwował taki mankament wdzięczny będę za wszelkie sugestie i porady.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Auto
    D16V1 5D
    Skąd
    Ropczyce
    Posty
    489

    Domyślnie

    widziałem na grupie FB, że jedne facet coś tam kombinował i coś podkładał.

  3. #3
    Użytkownik Awatar gienio
    Dołączył
    Nov 2012
    Auto
    civic X 1,5 sport
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    220

    Domyślnie

    Na konkurencyjnym forum był ktoś z podobnym problemem koło lewarka skrzyni była taka plastikowa rura jak od wentylacji i ona wpadała w rezonans . Ale trzeba rozebrać osłonę lewarka skrzyni . Poszukaj może to coś da

  4. #4
    Użytkownik Awatar masu80
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    29

    Domyślnie

    Dziś było chłodno więc próbowałem zlokalizować dokładnie skąd pochodzą te trzeszczenia i najprawdopodobniej pochodzą one od klapy schowka oraz z bocznej obudowy tunelu środkowego od strony kierowcy.....normalnie ręce opadają w poprzednim modelu takich problemów nie miałem...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Auto
    D16V1 5D
    Skąd
    Ropczyce
    Posty
    489

    Domyślnie

    spokojnie, dzisiaj było ok 4 stopnie to mi też duzo rzeczy trzeszczało. Uroki zimy

  6. #6
    Użytkownik Awatar gienio
    Dołączył
    Nov 2012
    Auto
    civic X 1,5 sport
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    220

    Domyślnie

    masu80 masz rację nic nie powinno trzeszczeć , niestety są sztuki z tym problemem . Trzeba je samemu zlokalizować . Mam nadzieje że dasz radę U mnie jak na razie nic nie słychać 20 tys przejechane i cisza .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •