Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Civic 89 Kanada

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    39

    Domyślnie Civic 89 Kanada

    Hej. W garażu u mojej babci stoi taki oto wynalazek jakim jest oryginalna Kanadyjska wersja Civica 4. Ma za sobą nie lada historie łącznie z przeżyciem spalenia garażu gdze tylko trochę się okopciła. Auto miało dwóch właścicieli w Polsce-została zakupiona przez rodziców koleżanki mojej cioci w Kanadzie jako nowa i statkiem przyplynela do nas(są na to papiery). Drugim właścicielem był mój dziadek który zmarł i auto od 6 lat stoi w garażu. Jest jeszcze na czarnych blachach.Pali od strzała,ale niestety na 3 cylindry i trochę sporo kopci. Wiadomo blacha trochę chora,ale spód niemal nówka Plus wydech w bandarzu termicznym. Generalnie auto do roboty. Po co to pisze ? Nie jestem znawcą i nie mam pojęcia czy takie auta są coś warte? Czy opłaca się to remontować czy puścić komuś kto się zaopiekuje takim autem. Wg mnie żeby fura jeździła jak nowa trzeba wsadzić z 20k licząc w tym robocizne mechaników bo sam niestety nie ogarnę. Czy ktoś może mi poradzić co począć z takim autem? Jutro postaram się wrzucić zdjęcia auta co z pewnością ułatwi ocenę. Dziękuję wstępnie za rady i odpowiedz czy taka wersja jest czymś rzadkim czy generalnie ma wartość złomu? EDIT : silnik 1.5 na wtrysku jeśli się nie myle. Niestety nie mam jak jej podnieść aktualnie więc słabo widać spód jednak wygląda na to ,że był czymś zabezpieczany. Szyby z wyjątkiem przedniej w oryginale. Na 1000% auto bez wypadku natomiast miała lekka kolizję niestestety byłem wtedy mały i nie pamiętam czy szyba z tego względu była wymieniana czy pękła od kamienia....nie wiem
    Zdjęcia:













    Ostatnio edytowane przez kuba123454 ; 22-09-20 o 17:41

  2. #2
    Użytkownik Awatar alienek
    Dołączył
    Nov 2013
    Imię
    Kamil
    Auto
    HR-V GH3 + D16W4
    Skąd
    Chorzów
    Posty
    396

    Domyślnie

    ciężko coś napisać, ze względu na stan.. tapicerka to jest dramat, kwestia jeszcze kolizji i tego gdzie to było naprawiane- a widząc zaciek na tabliczce znamionowej to w ASO nie bylo robione, więc fachowość naprawy bardzo wątpliwa.. jedyna wartość to klimatyzacja o ile sprawna jeśli nie to tylko panel sam jest coś tam warty blacha słaba jak widać. jak by były elektryczne lusterka i szyby to wartość podskakuje o jakieś 1kzł, tapicerka też coś tyle. w takim stanie to wartość pewnie 3-4k zł jedyny plus że nie jest składakiem i ma udokumentowaną historie zastanawia mnie jeszcze dlaczego jest w manualu.. hmm większość kanadyjek jest w automacie i ma lepsze wyposażenie a tu dość biednie nawet szybra nie ma ;(

    to jest tak, jeśli babcia płaci ubezpieczenie, a nie masz 2 lewych rąk to ogarniesz autko dla siebie i bedziesz śmigał. Jeśli masz inne auto i generalnie auto stoi bez ubezpieczenia to sprzedaj jako złom i zwolnij miejsce w garażu
    Ostatnio edytowane przez alienek ; 25-09-20 o 11:53

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Śrem
    Posty
    93

    Domyślnie

    Fajna baza do odbudowy, idzię zrobić z niej bardzo fajne auto niespotykana na naszych drogach wersja kanadyjska, myśle ze znajdzie się jakiś miłośnik hondy który zechcę kupić to auto celem odbudowy, bardzo mało już tych aut na naszych drogach się spotyka spróbuj wrzucić ogłoszenie na olx zobaczysz czy jest zainteresowanie takim autem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •