Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dylemat? Bezsilność? R18A2

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2020
    Imię
    Marcin
    Auto
    VII/VIII gen
    Skąd
    Elbląg
    Posty
    2

    Domyślnie Dylemat? Bezsilność? R18A2

    Witam, od dłuższego czasu biorę się za przyrost mocy w VIII genie, zawieszenie zmodyfikowane, układ hamulcowy też, chciałem zacząć działać coś z przyrostem mocy, no to pierwsze myśli poszły w wtryski i pompę paliwa, no i na tym a bardziej na poszukiwaniach się skończyło, więc myślę, że ktoś tu ma jakieś pojęcie o tym, myślałem o wtryskach i pompie paliwa z najmocniejszej wersji VIII gena, czyli type r, stąd pytanie do Was, czy to podejdzie, na co muszę zwrócić uwagę, gdzie szukać? Jeżeli nie z type r to z czego mógłbym wziąć/dostać/zakupić wtryski i pompę paliwa by dać wincyj mocy? Z góry dzięki Panowie

  2. #2
    Użytkownik Awatar Yossarian
    Dołączył
    Nov 2008
    Imię
    Piotrek
    Auto
    FK R18+EG B16
    Skąd
    Białystok
    Posty
    1,870

    Domyślnie

    Zwrócić uwagę musisz na jakąkolwiek sensowność takiego posunięcia i doczytać jak działa silnik benzynowy. To nie diesel z komorą wirową, ze jak jest więcej paliwa to jest więcej mocy. Bez sensu pomysł na mody. Większe wtryski i mocniejszą pompę to się daje jak nie starczy wydajności serii by utrzymać AFR na optymalnym poziomie do robienia mocy. A nie leje na pałę paliwem w seryjnym silniku, bo to się kończy obniżeniem mocy i tyle

  3. #3
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    W R18A2 jedyna sensowna opcja na podniesienie mocy to dmuchawa. Inne metody są bliskie efektowi placebo.
    Widze, ze to Twoj pierwszy post - zachęcam do zapoznania sie z forum i tym co setki ludzi tu napisało przez kilkanaście lat o UFO.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •