Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Po naprawie zderzaka nie działa wycieraczka, trzeci stop i inne

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2019
    Posty
    3

    Domyślnie Po naprawie zderzaka nie działa wycieraczka, trzeci stop i inne

    Witam,

    Ostatnio miałem malowany zderzak z tyłu. I po jakimś czasie dopiero jak odebrałem auto okazało się że nie działa: podgrzewanie szyby
    trzecie światło stop
    podświetlenie tablicy z tyłu
    światło w bagażniku
    wycieraczka z tyłu

    Jak to jest mozliwe?? Czy te rzeczy są jakoś ze sobą połączone i np jak to składał mi koleś to zapomniał podpiąć jakiej kostki? Jestem pewien że przed malowaniem zderzaka te elementy działały prawidłowo

    Dzięki za jakiejkolwiek sugestie

  2. #2
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maestro Zobacz posta
    Witam,

    Ostatnio miałem malowany zderzak z tyłu. I po jakimś czasie dopiero jak odebrałem auto okazało się że nie działa: podgrzewanie szyby
    trzecie światło stop
    podświetlenie tablicy z tyłu
    światło w bagażniku
    wycieraczka z tyłu

    Jak to jest mozliwe?? Czy te rzeczy są jakoś ze sobą połączone i np jak to składał mi koleś to zapomniał podpiąć jakiej kostki? Jestem pewien że przed malowaniem zderzaka te elementy działały prawidłowo

    Dzięki za jakiejkolwiek sugestie
    Ewidentnie widać, że rozpięta jest wtyczka od tylnej klapy bądź uszkodzona wiązka w tej gumowej przelotce (klapa - buda). Wtyczkę od klapy masz na prawym boczku w bagażniku niedaleko lampy z tego co pamiętam. Podgrzewanie szyby, stop, podświetlenie tablicy i wycieraczka powinno być dla Ciebie jasne. Jeśli Ci nie pasuje to do światła w bagażniku to załączane ono jest z zamka klapy a ten jest właśnie w klapie (po zamknięciu rozłącza masę )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •