Witam. Od razu powiem ze dużo mojej w tym winy ale kupując to auto półtora roku temu nie wiedzialem ze zmienię pracę od około roku do której będę miał tylko 2.5km w jedną stronę no i zaczynają się już lekkie problemy. Pierwszy objaw 2 miesiące temu na 5 biegu w palnik od około 2 tys obr i po jakiś 5 sekundach brak mocy , zatrzymałem się zgasiłem auto i po odpaleniu było ok, kupiłem kabel xhorse i razem z nim program hds 3.102. 054. Sprawdziłem błąd i wyszło p1236. Czułem że to będzie zapiekają a się zmienna w turbo. Minął miesiąc i znów ten sam błąd przy takiej samej jeździe. Mam kolegę co ma manometr to sprawdzania sztangi, niby powiedział że się nie zacina ale dokładnie palcem też się sprawdzi. Więc zrobiłem hds test cisnienia doładowania turbosprężarki i wyskoczyło że ok. Robiłem dalej wszystkie testy które w hds i wyszły ok poza jednym test cisnienia paliwa w listwie paliwowej, a mianowicie na 3 poziomie silnik zaczął nie równo pracować i tak kreska pojawiła się na czerwono a dokładniej była minimalnie poniżej progu i wyskoczyło że testu nie przeszło, zrobiłem jeszcze dwa takie same testy i już wyszły pozytywnie ale też na 3 poziomie silnik pracował nierówno ale mieścił się w tych progach i dlatego pewnie wyszły pozytywnie. Mam teraz pytanko czyżby się kończyła pompa wysokiego ciśnienia a może zawór ciśnienia paliwa bo w sumie mam też takie objawy że auto powyżej 3500tys czasami ma słabsza moc ale jak wezmę wcisnę sprzęgło i na luzie przegazuje parę razy do 4500tys obr tu coś tam się przedmucha i później idzie równo do 4500 a za kilka dni zwykłej jazdy po 2km do pracy znów coś się przytyka i tak w koło Macieju.korekty wtryskiwaczy mam licząc od 1 cylunda - 0,9 - 0.4 1,2 0,0 na rozgrzanym zilniku. I moje pytanie brzmi do was niech ktoś mi podpowie jakie zrobię testy pod obciążeniem w hds żeby ktoś mi podpowiedział co mam nie tak. Wiem napewno że musi być czujnik map, ciśnienie w listwie paliwowej, i co jeszcze wrzucic i jak się dokładnie przeprowadza taki test tzn na jakim biegu i od ilu obr. Dziękuję za pomoc