Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Civic EP2 - światła do jazdy dziennej zamiast przeciwmgielnych

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2020
    Posty
    2

    Domyślnie Civic EP2 - światła do jazdy dziennej zamiast przeciwmgielnych

    Witam,
    Pytanie mam do Was. Czy można zainstalować wkłady do jazdy dziennej zamiast przeciwmgielnych przód? Jeżeli tak, to jakie zastosować i czy jest to legalne

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    Moim zdaniem, jeżeli usytuowanie świateł p/mieglnych mieści się w ustawowych ramach montażu świateł do jazdy dziennej to nie ma problemu
    Natomiast jakie wybrać? Najlepiej jakieś droższe, bo nie ukrywajmy, w tym przypadku cena przekłada się na jakość i przede wszystkim na wodoszczelność
    Jednak konkretnych modeli tak z głowy nie jestem Ci w stanie teraz podać

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Auto
    D16V1 5D
    Skąd
    Ropczyce
    Posty
    489

    Domyślnie

    Racja z ta jakością jest różnie. Kupiłem raz za ok 140zł na reklamacji były 3 razy.
    3 raz był pod koniec gwarancji i sprzedawca zasugerował żebym dopłacił 30 zł to da lepszej jakości.
    I od tamtego czasu przez 2 lata zero problemów

  4. #4
    Użytkownik Awatar Siny83
    Dołączył
    Jan 2012
    Imię
    Paweł
    Auto
    CIVIC EV1 2.0 160K
    Skąd
    KWA
    Posty
    131

    Domyślnie

    ja polecam żaróweczki 2w1 dzienne/kierunki. Zamontowałem w Civicu i Jazzie żony i jest mega. Bez dłubania, wiercenia i obwieszania świecidełkami. do wyboru jasności różne. Dają aż miło, nie sra się wodą po nich jest szansa że pożyją, zobaczymy, nawet gwarancja jakaś tam 2 letnia jest.

    A działanie jak w nowych autach, mruga albo kierunek albo świeci led dzienny, przestaje kierunek po chwile zapala się dzienny . Fajna sparwa, polecam.

    https://photos.google.com/share/AF1Q...AzUWxVcjRKT09n
    Ostatnio edytowane przez Siny83 ; 19-06-20 o 08:42

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siny83 Zobacz posta
    ja polecam żaróweczki 2w1 dzienne/kierunki. Zamontowałem w Civicu i Jazzie żony i jest mega. Bez dłubania, wiercenia i obwieszania świecidełkami. do wyboru jasności różne. Dają aż miło, nie sra się wodą po nich jest szansa że pożyją, zobaczymy, nawet gwarancja jakaś tam 2 letnia jest.

    A działanie jak w nowych autach, mruga albo kierunek albo świeci led dzienny, przestaje kierunek po chwile zapala się dzienny . Fajna sparwa, polecam.

    https://photos.google.com/share/AF1Q...AzUWxVcjRKT09n

    Super porada, jaki model żarówek polecasz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •