Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Miękki zawias civic vi ek4 vti hb

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    93

    Domyślnie Miękki zawias civic vi ek4 vti hb

    Witam mam problem z TWARDYM jak kamień zawieszeniem. Całość poskladana na poliuretanach 85ShA. Zawias był ori ek4 teraz jest ori dc2 czyli integra. Na miękkich zimowkach i profilu opony 50 plomby wypadają to mało powiedziane. Zawieszenie pierwotnie miało być oem ale jego cena (ok10tys) zjadła by mnie więc padło na strongflex. Komfort nie istnieje w chwili obecnej. Auto wogole nie amortuzuje, skacze, jazda nim to czysta męka. Poliuretan zrobił taka robotę z komfortem że muszę coś wymyślić z amorami / sprężynami. Chce kupić AGX Kayaba i muszę jakieś dobrać sprężyny. Nie chce żeby auto też stało jak koza bo teraz pięknie siedzi na zawiasie z integry ale ta twardość mnie przerasta. Eibachy podobno są w miarę miękkie ale b dużo ludzi narzeka że tył koza straszna a przód znacznie niżej. Co założyć żeby nisko siedziało a nie było jak kamień?

  2. #2
    Użytkownik Awatar Cairo
    Dołączył
    Sep 2005
    Imię
    Michał
    Auto
    Civic 1st gen 5D 7
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,143

    Domyślnie

    Nieoge tego zrozumieć, albo jesteś bardzo delikatny, albo coś źle poskladane. Dzisiaj składałem klientowi delsola na poliuretan ach 85sha, moja droga dojazdowa do warsztatu to 700m nierównej, szutrowej nawierzchni i jak dla mnie jest ok.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    93

    Domyślnie

    To może być problem amorow, sprężyn dc2. Wywalam to bo jeżdżę jak na ramie zespawanej na sztywno. Wlatuje kayaba agx na ori ek4 sprezynach. Ale dopiero za 2 tyg jak będę w pl. I się zastanawiam czy nie wymienić tulejek poli na gumowe te które wchodzą w widełki amorow . Jest przeokrutnie twardo w chwili obecnej. A aż tak delikatny nie jestem ale teraz nie da się jeździć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •