Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Civic VII Coupe (EM2) - stukanie maglownicy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    2

    Domyślnie Civic VII Coupe (EM2) - stukanie maglownicy

    Cześć!

    Dręczy mniej już długo stukanie z przodu na mniejszych nierównościach (nie dołkach), np na polnych drogach, kamieniach, a zwłaszcza kocich łbach (tu jest tragedia). Mechanik zdiagnozował, że puka maglownica, regulacja śrubą pomogła nieco na jakiś czas, ale kierownica chodziła ciężej i gorzej odbijała, po czasie znowu się poluzowało i mocno puka.


    Co robić? Dzwoniłem do serwisu zajmującego się regeneracją maglownic w Bydgoszczy (tam mieszkam) to mówią, że już raczej nie nadaje się do regeneracji, ale nie wiem czy mieli styczność z maglami z Civica VII. Nie są raczej od tego specami. Czy jest na to jakaś rada? Znalazłem opcję zakupu używanej maglownicy z Civica VII sedana, ale czy z sedana do coupe podejdzie?
    Ostatnio edytowane przez khaki777 ; 24-04-20 o 18:59

  2. #2
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    Regenerowac.
    Nie chce mi sie wierzyc ze z tak starego auta znajdziesz magiel w lepszym stanie.
    Podobno CRM, w krakowie daje rade. Sam chce im przesłać swój. Maja cennik na stronie.
    Przysylaja kuriera po magiel i oddaja naprawione... zebys nie pomyslal ze Cie do krakowa wysylam z naprawą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •