Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kasowanie luzu maglownicy civic 8 (viii)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2019
    Auto
    8gen 1.4 83km
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    25

    Question Kasowanie luzu maglownicy civic 8 (viii)

    Cześć,

    Miałem stuki w zawieszeniu z przodu.
    Wymieniłem amortyzatory przód, mocowanie amortyzatorów i poduszki łacznika, montowany był również zestaw naprawczy hondy. Zbieżność ustalona. Zawieszenie w teorii tip top, oglądadały 2 serwisy. Wymiany zrobiłem, bo było zużyte po oględzinach i to mocno.
    Ale wciąż stuka przy skręcie w lewo. w prawo o wiele mniej lub wogóle. Ten stuk też był przed wymianą, pozostałe puknięcia już nie występują.
    Stukane słychać z lewej strony.

    Pytanie - czy w civicach 8 jest możliwość kasowania śrubą luzu z lewej strony i w ten sposób pozbycie się puknięć? Oglądałem na Youtube jak z lewej strony mechanik kasował luz sam tą śrubą (inne auto). Ruszał listwa i miała luz i stukałą tak jak u mnie wczoraj w jednym serwisie jak mi auto badali, bo zasugerowałem sam, że to może magiel, bo za nic nie mogli dojść co to może być.


    Jeżeli tak to czy jest to trudne?
    Przeszukałem forum wyszukiwarką, ale nie znalazłem konkretnie odpowiedzi na te pytania (jak coś przegapiłem to przepraszam, ale znajdowałem tylko dla starszych civiców - napisałęm nazwę tematu tak, by potem innym było łatwiej to odnaleźć).
    Ostatnio edytowane przez kacperson ; 05-04-20 o 12:58

  2. #2
    Użytkownik Awatar Kamilao88
    Dołączył
    May 2014
    Imię
    Kamil
    Auto
    Honda Civic Type S
    Skąd
    Nieporęt
    Posty
    921

    Domyślnie

    Na forum jest już temat dotyczący maglownicy.
    http://civicklub.pl/forum/showthread...wnica)-naprawa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •