Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Różnice z tyłu między wersją 3D a 5D

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Imię
    Przemek
    Auto
    EJ9
    Skąd
    Gorzyce
    Posty
    189

    Domyślnie Różnice z tyłu między wersją 3D a 5D

    Czy są w 8 gen jakieś róźnice między 3D, a 5D niepozwalające zamontować fotelika w tym drugim, a pozwalające zamontować fotelik w 3D?
    Chodzi o to, że na liście https://media.concord.es/archivos201...o_internet.pdf jest 3D, a 5D nie ma i z czego to może wynikać?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EK3->EP2->FK2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    194

    Domyślnie

    Napisałbym do producenta fotelików, to może być błąd w zestawieniu - jest 3d FN i 3d type-r a type-r to FN przecież.
    W 5D masz więcej miejsca, jest dłuższe, nie wiem czy kanapa nie jest szerszą nawet.



    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Awatar filipfm
    Dołączył
    Nov 2006
    Imię
    Filip
    Auto
    EK3>EP3>MC2>FK3EK4
    Skąd
    Gliwice/Warszawa
    Posty
    7,260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gebel Zobacz posta
    Napisałbym do producenta fotelików, to może być błąd w zestawieniu - jest 3d FN i 3d type-r a type-r to FN przecież.
    ale ma nieco inne fotele, mniej pasów. itp.


    Cytat Zamieszczone przez gebel Zobacz posta
    W 5D masz więcej miejsca, jest dłuższe, nie wiem czy kanapa nie jest szerszą nawet.
    To sie chyba rozpędziłeś gdzie 5D jest dłuższe? może nawyki z poprzednich generacji sie ciągną płyta jest ta sama, a roznica katalogowa długości wynika z wyprofilowania dokładek zderzaków - i to FN jest dłuższy od FK.
    Kanapa moze byc ciut szersza. wydaje mi sie ze boczek drzwi jest nieco węższy niż plastiki boczków w Type

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Łukasz
    Auto
    EK3->EP2->FK2
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filipfm Zobacz posta
    ale ma nieco inne fotele, mniej pasów. itp.




    To sie chyba rozpędziłeś gdzie 5D jest dłuższe? może nawyki z poprzednich generacji sie ciągną płyta jest ta sama, a roznica katalogowa długości wynika z wyprofilowania dokładek zderzaków - i to FN jest dłuższy od FK.
    Kanapa moze byc ciut szersza. wydaje mi sie ze boczek drzwi jest nieco węższy niż plastiki boczków w Type
    To żeś mnie zaskoczył ale masz rację. Bazując na tym że listwy od Type-s trzeba dorabiać aby pasowały do 3D sądziłem że 5D dłuższe...

    Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •