Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wartość vti

  1. #1
    Użytkownik Awatar kreatywny
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    115

    Domyślnie Wartość vti

    Witam niedlugo planuje sprzedać swoja honde civic vi vti. Widze że juz tego praktycznie nie ma jaka moge dac cenę? Sprzedaje no nowych oponach, w srodku wysuwane radnio dotykowe, pelne skory praktycznie niedostępne! Z zewnatrz nadkola juz do zrobienia daje reperaturki w zestawie i duzo gratow. Jeszcze doszedl niedawno wymirniony zderzak po malej przygodzie z borsukiem niestety trochę kolor sie odróżnia. O samochod dbałem jak mogłem kolor srebny nh614m. Może dział nie ten ale tu najwięcej osob czyta. Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Przede wszystkim to czy buda jest ori MB6/MC2. Silnik w jakim stanie, układ napędowy. Blacharka wspomniałeś że kiepska, jednym słowem auto do poprawek blacharsko-lakierniczych. Te fotele to ori Hondy czy Rovera? Masz świadomość? Ceny są różne i można powiedzieć że wahają się od 5k nawet do 15k. Wszystko zależy jak auto zachowane, jakie modyfikacje przeprowadzone. Jeśli silnik, układ napędowy jest sprawne nie liczył bym więcej jak wartość swapa B18

  3. #3
    Użytkownik Awatar kuster
    Dołączył
    Jul 2010
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Accord Type S
    Skąd
    SK
    Posty
    3,273

    Domyślnie

    Nie zdziwiłbym sie jakbyś za samochód w częściach dostał więcej niż za cały
    Mojego pomodzonego CvMB2 ~140KM wystawiłem za ~7.500 i nikt nie chciał kupić, a za same czesci dostałem ponad 15tys
    Problem jest tylko taki ze to trwa (sprzedaż) i do tego musisz mieć miejsce gdzie to trzymać

  4. #4
    Użytkownik Awatar sylwek73
    Dołączył
    Nov 2010
    Imię
    Sylwek
    Auto
    UFO FK2 1.8 SPORT
    Skąd
    Widuchowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuster Zobacz posta
    Nie zdziwiłbym sie jakbyś za samochód w częściach dostał więcej niż za cały
    Mojego pomodzonego CvMB2 ~140KM wystawiłem za ~7.500 i nikt nie chciał kupić, a za same czesci dostałem ponad 15tys
    Problem jest tylko taki ze to trwa (sprzedaż) i do tego musisz mieć miejsce gdzie to trzymać
    A jak a wyrejstrowaniem takiego auta na części.

  5. #5
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylwek73 Zobacz posta
    A jak a wyrejstrowaniem takiego auta na części.
    Prawnie na części może rozkręcić auto tylko stacja demontażu pojazdów. Aby wyrejestrować auto to masz kilka opcji ale głównymi są sprzedaż, bądź kwit ze stacji demontażu złomowania pojazdu. Jeśli rozbierzesz takie auto i zawieziesz np samą budę mogą Ci policzyć dodatkowo opłatę za każdy brakujący kg. To tak kilka słów ze strony prawnej.

  6. #6
    Użytkownik Awatar elo263
    Dołączył
    Apr 2014
    Imię
    Szymon
    Auto
    MB3 D15Z8
    Skąd
    Łódź
    Posty
    284

    Domyślnie

    Obstawiam, że od 5 do 10k Jakby blacharka była okej to 10 pewnie byłaby do wzięcia.

  7. #7
    Użytkownik Awatar JarkoCivic
    Dołączył
    Oct 2016
    Imię
    Jarko :-)
    Auto
    Honda Civic 5D MA9
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elo263 Zobacz posta
    Obstawiam, że od 5 do 10k Jakby blacharka była okej to 10 pewnie byłaby do wzięcia.
    blacharka w VTI to nie wszystko, silnik pobierający oliwę, szumiąca bądź zgrzytająca skrzynia, wnętrze (fotele, kiera) przekreśla tą kwotę. 10k może być warte VTI w naprawdę dobrym stanie blacharskim i mechanicznym, ale Kolega raczej takową nie może się pochwalić.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2015
    Auto
    MRSII
    Posty
    293

    Domyślnie

    A b18 po remoncie + skrzynia hybryda s9b "ze szperom", 1-4/s4c, 5Ls + lpg, cały wydech z kwasu wyspawany w Mar-tec w zeszłym roku, zawieszenie przód praktycznie nowe/ tył nowe amory, jakiś eibach, roczne exedy + stare stage 1 do obicia, dołożony stab z tyłu, nowa chłodnica/termostat itp, progi/podłoga zdrowe ?

    W sumie jestem ciekaw ile mógłbym cenić bo niedługo wpadnie "100 tyś km ze mnom", a auto ma już u mnie raczej dożywocie

  9. #9
    Użytkownik Awatar Guscioren
    Dołączył
    Jul 2011
    Imię
    Artur
    Auto
    Mb6 b18c4
    Skąd
    WND
    Posty
    3,220

    Domyślnie

    Jak chcesz wyciągnąć duży hajs z vti to się sprzedaje na graty :v. Blacha kondon strzelam ze silnik też nie jest igła. Takie vti kupuje ktoś na graty i daje Maks 5k.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •