Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bagażnik dachowy CIVIC 3D brak kluczyka, pomocy!

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2019
    Posty
    1

    Domyślnie Bagażnik dachowy CIVIC 3D brak kluczyka, pomocy!

    Witam serdecznie. Użyłem lupki do przeszukania forum i nie znalazłem tematu bezpośrednio powiązanego z moim problemem.

    Mianowicie jestem posiadaczem belek bagażnika dachowego, tego Hondowskiego do Hatchbacka pięcio- i trzydrzwiowego takiego jak na zdjęciach.
    Pech chciał, że zgubiłem w międzyczasie kluczyk do dostępu to śrub mocujących. Dzwoniłem w tej sprawie do ASO Hondy w Katowicach i przekierowali mnie bezpośrednio do firmy Taurus z Mikołowa mówiąc, że podwykonawcą bagażnika jest Thule i najlepiej udać sie do firmy, która zajmuje się bagażnikami dachowymi i kuframi wszelakiej maści. Przekierowali ponieważ sami też by tam załatwili moją sprawę i w ten sposób moge darować sobie na pośrednictwie. Pojechałem do Taurusa i panowie zaczęli szukać odpowiedniego klucza, wkładali klucze-matki różne opcje i nawet żaden nie chciał wejść do zamka. Ich odpowiedź była prosta. To nie jest Thulowski bagażnik, ani innych kilku najpopularniejszych firm w Europie, gdyż zamek to nie jest Euro-Lock, który jest w takowych montowany.

    Czy ktoś wie czy jestem w stanie dokupić kluczyk do tych zamków? Kto jest podwykonawcą Hondy i wyprodukował te bagażniki? byłoby to pomocne w zlokalizowaniu kluczyka.

    Z góry dzięki za pomoc. Mam nadzieje, że nie złamałem jakoś regulaminu tym postem

  2. #2
    Moderator Awatar Infi
    Dołączył
    Apr 2007
    Imię
    Infi
    Auto
    FN2 K24
    Skąd
    PL
    Posty
    3,035

    Domyślnie

    a jak juz byles w tej firmie to nie zapytales czy mozna rozwiercic ten zamek i wlozyc inny ?

  3. #3
    Użytkownik Awatar k0st3k
    Dołączył
    Nov 2005
    Imię
    Maciej
    Auto
    Dyno Blue FA5
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Posty
    994

    Domyślnie

    Dostarcz zamek do kogoś kto dorabia klucze. Przerabiałem już taki temat.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Auto
    Civic VIII 1.8 sed
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k0st3k Zobacz posta
    Dostarcz zamek do kogoś kto dorabia klucze. Przerabiałem już taki temat.

    Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie. Mi taki temat ogarnął gość od zamków w Tarnowie. Swoją drogą, ten zamek to niezła lipa, on go otworzył za pomocą zagietej pęsety i małego śrubokręta w 10 sekund. Potem dorobił kluczyk i za 30 zeta problem z głowy. :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •