Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dziwne zachowanie radia

  1. #1
    Użytkownik Awatar bezk
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    EP1 -> FN1+ FL
    Skąd
    Poznań
    Posty
    288

    Domyślnie Dziwne zachowanie radia

    Dziś podczas szybkiej jazdy autostradą moje radio zwariowało - palił się każdy segment na wyświetlaczu, reakcje na naciskane klawisze były przypadkowe, a z głośników, co kilkanaście sekund wydobywał się bardzo głośny trzask, niezależnie od ustawień pokrętła głośności. Nie za bardzo mogłem się zatrzymać, dlatego jakiś czas podróżowałem w tych warunkach - masakra! A jestem osobą o sporym niedosłuchu - zakładam, że normalnie słyszący miałby spore szanse oszaleć.
    Na postoju wyłączyłem auto i po kilku minutach włączyłem ponownie - bez rezultatu. Zatkałem sobie uszy i kontynuowałem podróż. Problem zaczął ustępować z czasem, stopniowo, aż radio wróciło do normalnego trybu.
    Miał już ktoś takie atrakcje?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Imię
    Julian
    Auto
    EP1->FK2
    Posty
    26

    Domyślnie

    Miałem tak samo z radiem jak piszesz, naprawiałem tutaj https://www.facebook.com/Naprawa-wy%...3392024380380/. Naprawiałem to w kwietniu tego roku i jak do tej pory spokój

  3. #3
    Użytkownik Awatar bezk
    Dołączył
    Feb 2008
    Auto
    EP1 -> FN1+ FL
    Skąd
    Poznań
    Posty
    288

    Domyślnie

    Napiszesz, jaki koszt i czas wykonania usługi?
    Z góry dzięki za informacje.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2019
    Imię
    Julian
    Auto
    EP1->FK2
    Posty
    26

    Domyślnie

    Oprócz radia jeszcze wyświetlacz od radia miałem naprawiany, bo się złożyło, że były krzaczki i zanikał. Radio, wyświetlacz i dołożenie auxa wyszło w sumie chyba koło 300-350 a czasowo chyba 1,5h. Za samo radio chyba około 200, ale nie pamiętam tak dokładnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •