Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Honda ej9 z silnikiem b18c4 co zrobić...

  1. #1
    Użytkownik Awatar dmx
    Dołączył
    Feb 2007
    Imię
    Paweł
    Auto
    Hania Ufo
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    335

    Domyślnie Honda ej9 z silnikiem b18c4 co zrobić...

    panowie prośba o poradę co zrobić z Hanią Ej9 z silnikiem b18c4 którą jeździłem 17 lat strasznie szkoda mi ją złomować

    przesiadłem się na VIII gen bo potrzebne było 5d
    Hania zaczęła dymić,mimo to lata jak szalona...pewnie uszczelniacze do roboty...A do tego jest dziura w prawym progu wyszła rdza na nadkolach po 5 latach od roboty,drzwi też rdzewieją więc buda raczej słaba...autem zaliczyłem drobna kraksę jeszcze przed zmianą silnika na 1,8 więc air bag brak....

    Zastanawiam się czy ktoś jeszcze bawi się w przekładki silnika w tych modelach Hond...
    mam tam jeszcze tłumik przelotowy z nierdzewki 2,5",
    lampy xenon zrobione home made z soczewkami z Tourana...działa regulacja elektryczna góra dół
    wahacze górne na poliuretanach,
    tył hamulców zrobiony na tarcze 240mm
    Zegary zrobione na led świecą zimnym białym
    Fotele mam kubełkowe z jakiejś japońskiej wersji Accorda kupiłem na allegro mega wygodne były nawet chyba podgrzewane A przynajmniej jeden bo maja jakies kable ale nigdy nie podłączałem....

    Ostatnio dostałem jakaś ofertę że złomboli że mogą odkupić auto do rozwalki i nie wiem co zrobić rozbierać i sprzedawać na części czy pozbyć się bez zwłoki....co radzicie

  2. #2
    Użytkownik Awatar Kriss91
    Dołączył
    Apr 2010
    Imię
    Krystian
    Auto
    EJ6 B18C4
    Skąd
    WWA/WWY
    Posty
    2,214

    Domyślnie

    Jeśli chcesz odzyskać jak najwięcej złotówek, a masz czas, to rozbierz Hondę na części i sprzedawaj. W całości raczej nie dostaniesz tyle samo.

  3. #3
    Użytkownik Awatar mixturant
    Dołączył
    Feb 2009
    Imię
    Łukasz
    Auto
    Forester S-turbo;
    Skąd
    Leszno
    Posty
    1,567

    Domyślnie

    Jak buda słaba, a mechanicznie coś podłubane to sprzedawaj na części.
    Na swapa B18C4 do remontu w dobrej cenie ustawi się kolejka chętnych. To nadal bardzo chodliwy towar.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •