Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: d17a1 panewka i swap

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    2

    Domyślnie d17a1 panewka i swap

    Witajcie, mam ogromny problem. Mam Honda 7, silnik 1,7 benzyna, wersja na usa z automatem. Jest tam silnik d17a1 bez vteca. Spotkałam opinie ze moge wstawić u siebie doł silnika z d16v1, góra od mojego d17a1. Probował ktoś*z was takiej sztuczki ? d17a1 są niedostępne zbytnio. Myślałem o swapie na cały d16v1, razem z komputerem itp, ale w kilku warsztatach które to robiły dostałem informacje ze musiałbym również mieć*komputer od auta które miało automatyczna skrzynie. Więc kupiłem słupek d16v1. Mechanik martwi sie czy o tłoki i zawory, no i kompresje. Może ktoś*z was probował czegoś*takiego ?

  2. #2
    Użytkownik Awatar YaroŁódź
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Jarek
    Auto
    EM2
    Skąd
    Łódź
    Posty
    2,034

    Domyślnie

    Będzie wszystko działać,to są te same silniki tylko różnią się głowicami,wsadzaj słupek przełóż głowice i śmigaj dalej Chyba,że chcesz przejść na manualną skrzynie to musisz kupić skrzynie,kompa,przeprogramować imobilajzer,tunel środkowy od manualnej skrzyni,i powinno śmigać
    Jeśli o czymś zapomniałem niech mnie ktoś poprawi

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzieki za odzew czekam na głowice, i ruszamy z robota. Najłatwiej bylo by wrzucić całe d16, ale w kilku warsztatach usłyszałem ze musiałbym kupić to z gratami tj komputer itp od auta które RÓWNIEŻ posiadało automat.. Dzieki jeszcze raz

  4. #4
    Użytkownik Awatar YaroŁódź
    Dołączył
    Oct 2014
    Imię
    Jarek
    Auto
    EM2
    Skąd
    Łódź
    Posty
    2,034

    Domyślnie

    Spoko,że mogłem coś i podpowiedzieć
    Powodzenia!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •