Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Spalanie 10l/100 po miescie, 1.4 benzyna 90KM

  1. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    18

    Domyślnie

    Diesel w trasę jak najbardziej, na krótkie odcinki zima nie zdąży się nagrzać. A benzynka chwila i ciepełko

    Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    Widze paliwko auchan wjechalo
    Zobacz na shellu, wiele lat temu kolega co lał na auchanie, zmienil na shell i spalanko spadlo o prawie litr. Ostatnio brachol kolegi z pracy rowniez nie mogl ujechac na paliwie z auchan. Circle K tez masz widze wiec nienpowinno byc zle, z czystej ciekawosci bym sprawdzil jednak shella

  3. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    18

    Domyślnie

    Kolego wszyscy w Polsce paliwo biorą albo z Lotosu albo z Orlenu. Shell, bp, circle k,tankując na markowej stacji jakość paliwa powinna być ok. Co do Auchan to parę razy tam tankowałem i auto jeździło. Nie wiemskadOni mają paliwo ale wydaje mi się, że też biorą z Naszych rafinerii.

    Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Użytkownik Awatar Grzybohun94
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Miata NA
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    870

    Domyślnie

    Jakby nie o tym dyskusja. Mi EP2 paliło około 9.5 w mieście i około 8.5 w trybie mieszanym, a nawet 12l przy ostrej jeździe po mieście.

    Pogódź się z tym spalaniem i alarmujące niech będzie spalanie na poziomie 15-20l/100

  5. #15
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luki1983 Zobacz posta
    Kolego wszyscy w Polsce paliwo biorą albo z Lotosu albo z Orlenu. Shell, bp, circle k,tankując na markowej stacji jakość paliwa powinna być ok. Co do Auchan to parę razy tam tankowałem i auto jeździło. Nie wiemskadOni mają paliwo ale wydaje mi się, że też biorą z Naszych rafinerii.

    Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    Ja znam kilka przypadkow aut moich znajoomych, gdzie auta zatankowane na pobliskim orlenie i auchanie, owszem - jechaly, ale bylo daleko od idealu i odziwo paliwo dosc szybko znikalo. Nagle kilka osob po zatankowaniu zaczelo agresywniej jezdzic?

  6. #16
    Użytkownik Awatar Grzybohun94
    Dołączył
    Jul 2013
    Imię
    Tomasz
    Auto
    Miata NA
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    870

    Domyślnie

    nie wrzucaj wszystkich stacji do jednego worka. Może w Poznaniu dolewają wody w Auchanie, ale w Warszawie i okolicach na różnych stacjach tankowałem i nie było problemu z paliwem żeby nagle więcej palił czy nie jechał jeszcze bardziej

  7. #17
    Użytkownik Awatar mały_miszcz
    Dołączył
    Aug 2009
    Imię
    Maciej
    Auto
    EJ2 B16A1
    Skąd
    PZ
    Posty
    2,088

    Domyślnie

    Grzybku, skoro takie akcje odchodza w Poznaniu, to moga tez np. W Gdansku czy gdziebykolwiek

  8. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    18

    Domyślnie

    Auto jak jeździ na krótkich dystansach 5 km czy nawet 10 bedzie palić za dużo i tyle. Tym bardziej jak jest teraz zimniej. Można zaworki wyregulować, opony podpompowac i może coś tam mniej będzie.

    Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •