Witam serdecznie.
Mam pewien problem już od dłuższego czasu z moja Hanią, w prawym kole przy małych nierownosciach np policjant, łączenie kostki z asfaltem ogólnie male nierownosci mam stuki jakby na gumie napewno to nie jest metaliczny dzwiek, wymienilem sforznie, koncowki staba, z czego mechanik stwierdzil ze jest luz na gornym mocowaniu. Kupilem mocowanie kayaba i nadal byly stuki 2 mechanik stwierdzil ze nadal cos jest nie tak i po raz kolejny zostalo wymienione gorne mocowanie na czesc z tej samej firmy, dodam ze moze max zrobilem na nich z 500 km. kiedys na prostej drodze pekla mi polos po wymianie uslyszalem stuki wzdlozne oczywiscie wszystko dzieje sie z prawej strony z lewej str cisza. Padlo na podejrzenie maglownicy niestety nie mam pewnosci czy to jest to i tak juz duzo kasy poszlo w bloto a zawieszenie nadal nie jest sprawne... Z prawej str na kielichu sroba od gornego mocowania przy ruszaniu kierownica rusza sie bardzo na lewo i prawo... nie widzi mi sie wydawac po raz 3 pieniedzy na gorne mocowanie... Macie moze jakies sugestie i rady co jest moze nie tak? czy to tez moze byc przyczyna maglownicy ze te mocowanie jakos sie niszczy ? nie mam juz pojecia, niestety jestem w tym zielony takto zabralbym sie za to sam a mechanicy rozkladaja rece... Problem widnieje tylko z prawej strony, polos wydaje mi sie ze ten nie powinna oddawac takie stuki wzdlozne chyba ze sie myle bynajmniej z lewej str ani nie drgnie polos ma moze przejechane max 100km... Dodam link do hosta do filmikow jak to mniej wiecej wyglada bo tutaj cos nie moge dodac zalacznika, Dzieki i czekam na jakies sugestie bo juz nie mam sil pozdrawiam.


http://www.mediafire.com/file/fq2srg...hania.rar/file